dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dobry optyk
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-10-01, 11:24 
Szukam jakiegoś dobrego miejsca, gdzie wykonują okulary. Najlepiej tak od A do Z, by można było wybrać jakieś sensowne oprawki, by w takim miejscu również istniała opcja znalezienia dobrych propozycji jeśli chodzi o szkła, by ktoś je wykonał tak jak należy. Jak znacie jakieś sensowne propozycje to dajcie znać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobry optyk
PostNapisane: 2019-10-02, 09:39 
Ja zamówiłem okulary przez OKO Design i jestem zadowolony. Sami robią szkła, poradzili sobie sprawnie, nie trzeba było na okulary długo czekać, a wybór oprawek też mają duży więc można na coś fajnego liczyć. Na stronie http://oko-design.com jest ich oferta.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobry optyk
PostNapisane: 2020-09-17, 15:17 
Poszedłem na klejenie okularów do Oko Design w Krakowie to nie dość, że ogarnęli podstawową sprawę, co chciałem to jeszcze zmienili delikatnie nosek, żeby było mi wygodniej. Nic dodatkowo nie doliczyli za to. Super sprawa, przyjemni ludzie, okulary jakościowe. Wchodzisz i wybierasz. Wszystko jest na miejscu poza tym, łącznie z badaniem wzroku, serwisem. Dość unikalne rozwiązania, nawet niekomercyjne, chyba nigdzie niespotykane oprawki. Można się zatem wyróżnić z otoczenia, jak ktoś potrzebuje. Zostawiam na nich namiary przez stronę internetową http://www.oko-design.com/.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobry optyk
PostNapisane: 2021-02-23, 21:49 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Mieszkam w Krakowie to bardzo dobrze znam ten salon i tutaj naprawde i dobradza i dobiorą odpowiednie okulary. A potem wcale az tak dużo też nie zapłacisz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobry optyk
PostNapisane: 2022-12-21, 12:01 
Jak potrzebujesz naprawić oprawki to na Krowoderskiej się takimi naprawami zajmują w salonie Oko-Design - oko-design.com.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO