dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dolegliwości w różnych etapach życia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-05-25, 13:54 
Jak wiadomo życie każdego organizmu jest podzielone.
Każdy etap niesie ze sobą masę uciążliwych zachowań. Poczynając od wieku dojrzewania , gdzie następuję całkowita zmiana , potem ciąża u kobiet a mężczyźni w tym czasie chorują psychicznie, obawiają się że nie spełnią się ,nie poradzą sobie ,nie ogarną tego wszystkiego,
następny etap to menopauza tu najtrudniejszy okres życia kobiety w każdej sferze, to potrafi zabić gdy się widzi jak już praktycznie koniec, mężczyźni chociaż jeszcze mogą dać w tym wieku życie biologiczne ,ale już też raczej są mądrzejsi niż paręnaście lat temu i nie rzucają się z motyką na słońce.
całkowicie to inaczej wygląda gdy się jest solo czy w duecie, nawet nie mówię jak te wszystkie dolegliwości wieku starczego się nasilają gdy człowiek jest sam.
Niech każdy napiszę w jakim jest wieku i co mu obecnie dokucza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dolegliwości w różnych etapach życia
PostNapisane: 2014-06-26, 16:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-07-23, 16:01
Posty:10
Ja mam obecnie 25 lat i, co ciekawe, zaczyna dokuczać mi... kręgosłup. Ruszam się, a przynajmniej się staram, pracy siedzącej nie przeskoczę.

Poza tym leczę się na eplilepsję od 6 lat. na początku było ciężko, teraz juz jest ok :) Tylko tzreba pamiętać o lekach, jak zapominałam, to były różne jazdy. Leki noszę zawsze przy sobie (tak na wszelki wypadek), a w telefonie mam aplikację, która mi monitoruje, czy biorę je regularnie.
A na starośc mam nadzieję, że nie zachoruję na nic związanego z pamięcią, nie chciałabym być cięzarem dla innych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO