dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: e-recepta
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-11-19, 19:34 
A istnieje taka opcja aby ktoś za mnie odebrał taką e-receptę?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-recepta
PostNapisane: 2019-11-21, 13:33 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Tak, jeżeli nie możesz sam, to może ktoś odebrać dla Ciebie. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-recepta
PostNapisane: 2019-12-30, 21:50 
Można, bo odbieram regularnie dla babci. :) Nie ma żadnego problemu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-recepta
PostNapisane: 2020-03-24, 11:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2019-07-08, 08:39
Posty:47
Uważam, że e-recepty to duże udogodnienie. zwłaszcza w obecnej sytuacji. Najlepiej założyć sobie też konto e-pacjenta, w którym mamy historię leków, dawkowania, wizyt u lekarza itd. Wszystkie e-recepty realizuję w DOZ i do tej pory szybko i bezproblemowo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-recepta
PostNapisane: 2020-06-08, 12:09 
ja też tak myślę, sama korzystam z e-recepty na przykład teraz kiedy potrzebuję recepty na tabletki antykoncepcyjne vines, nie chodzę już do przychodni na wizytę ale dzwonię i mówię że potrzebuję kontynuację i że kończą mi się tabletki i mam zwykle receptę jeszcze tego samego dnia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-recepta
PostNapisane: 2020-07-06, 15:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2020-07-06, 14:55
Posty:1
Myślę, że w każdej. Wystarczy podać kod oraz PESEL.

https://www.maseczki.net/maseczki-dla-dzieci


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-recepta
PostNapisane: 2020-08-09, 16:56 
Wiecie co, powiem Wam szczerze, że początkowo sama stresowałam się jak będzie wyglądać sytuacja z tą e-receptą. Wiadomo, jak to z nowinkami. Ale teraz, w dobie pandemii, nie wyobrażam sobie bez niej życia i cieszę się, że realizuję je od dawna właśnie w dozie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-recepta
PostNapisane: 2020-08-24, 09:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-14, 13:19
Posty:11
Bardzo fajna opcja - tak, lekarze, mają obowiązek już wystawiać e-recepty. Jeżeli założymy sobie internetowe konto pacjenta to tam mamy całą historię recept. Do założenia konta niezbędny jest profil zaufany. E-recepta jest ważna 30 dni. SMSem dostajemy klucz dostępu do recepty w postaci kodu kreskowego oraz 4-cyfrowy kod. Jeżeli nie mamy internetowego konta pacjenta nie dostaniemy sms, możemy zapisać na kartce 4-cyforwy kod, który poda nam lekarz. W aptece podajemy kod i PESEL.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-recepta
PostNapisane: 2021-01-05, 12:56 
Obecnie zdalne wystawianie e-recept to normalka. Sama lecze się przewlekle i potrzebuje leków więc zamiast denerwować się w kolejce u lekarza zamawiam recepty na leki w serwisie https://lekarzonline.eu Recepta w pół godziny bez wychodzenia z domu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-recepta
PostNapisane: 2022-03-25, 18:41 
Jest wiele programów, z których mogą korzystać lekarze w swoich gabinetach. Np. program ttps://www.rsqdoctor.com/ pozwala na przechowywanie dokumentacji medycznej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO