dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: In vitro...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-03-13, 02:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-09, 21:41
Posty:50
To bardzo dobre rozwiazanie dla par, ktore nie moga miec dzieci a bardzo tego chcą. I przynajmniej mozna miec pewnosc, ze dzieci z in vitro beda naprawde szczesliwe, bo ich narodziny beda dla ich rodzicow prawdziwym cudem. I to jest w tym wszystkim najpiekniejsze!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: In vitro...
PostNapisane: 2011-06-01, 03:28 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Myślę, że skoro ludzie są na tyle mądrzy, że potrafią robić takie eksperymenty jak zapłodnienie in vitro to dlaczego z tego nie skorzystać. To żadna szarlataneria. A przetaczanie krwi z innego ciała albo transplantacja...to tez ogromna ingerencja. Trzeba iść z duchem czasu i wykorzystywać możliwości, które dają szczęście. Koniecznie zobaczcie ten dokument http://www.hbo.pl/movie/juz-jestem_-70955 i wszystko będzie jasne.

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re:
PostNapisane: 2011-06-01, 13:03 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 11:16
Posty:30
julka0110 napisał(a):
Uważam że to jest bardzo dobre rozwiązanie problemu ciąży. Ale każde małżeństwo decydujące się na to musi wiedzieć że takie dziecko nie do końca będzie sprawne. Nie chodzi mi o jakieś upośledzenia psychiczne w zaawansowanym stanie, tylko np. brak zdolności manualnych, niestabilność ruchowa itp. Jednak nie ma to jak biologiczne zapłodnienie chociaż nie jest się pewnym w 100 % czy dziecko będzie zdrowe...Ale życzę wszystkim matką żeby ich dzieci były zdrowe i dawały im radość :) pozdrawiam ;-)

Bzdura...Mam wielu znajomych co mają dzieci dzięki "in vitro",i to są NORMALNE,ZDROWE DZIECI.

_________________
"ŻYJ TAK BY INNI PRZEZ CIEBIE NIE ŻAŁOWALI, ŻE ŻYJĄ..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: In vitro...
PostNapisane: 2011-06-01, 15:48 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
@aerobit Ciekawy dokument

Myślę, że w in vitro nie ma nic złego. Faktycznie przyrost w Polsce jest już bardzo niski, a za kilka lat czeka nas niż demograficzny, może nawet katastrofa, a jak jest tak możliwość to czemu nie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: In vitro...
PostNapisane: 2011-06-01, 21:10 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Dla mnie to temat tabu,ale powiem Wam ze strasznie mnie to wszystko przeraża i boje sie co to bedzie kiedy i ja bede musiala wgłebic sie w to do końca.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: In vitro...
PostNapisane: 2011-06-01, 22:46 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Najważniejsze, żeby o tym mówić, niech przestanie to być tematem tabu. Uważam, że bardzo dobrze, że powstają takie filmy. Niech zobaczą ludzie, że czasami jest to jedyne wyjście.

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: In vitro...
PostNapisane: 2011-06-02, 18:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-06-02, 18:14
Posty:27
Ja uważam, że to sprawa, której nie powinno się zakazywać, ponieważ nie każdy może mieć swoje dziecko, a jednak pragnie tego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: In vitro...
PostNapisane: 2011-06-03, 01:05 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 11:16
Posty:30
Ale przeciwne "in vitro" są osoby,które mają dzieci.I te osoby nie mają zielonego pojęcia co przeżywa takie małżeństwo (para),które chcą miec dziecko a im się ne udaje.

_________________
"ŻYJ TAK BY INNI PRZEZ CIEBIE NIE ŻAŁOWALI, ŻE ŻYJĄ..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: In vitro...
PostNapisane: 2011-06-27, 06:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-06-27, 06:38
Posty:1
Myslę ze należy spróbować wszystich alternatyw , aby decydować się na in vitro, może powinno się zmienić tryb zycia i dietę, to jest bardzo ważne i ma ogromny wpływ na jakość ludziej spermy,
Polski Związek Seksuologiczny przeprowadził badania na ten temat
wyniki, wnioski, nagranie oddania spermy oraz ciekawostki na stronie http://seksbaza.com
poczytajcie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: In vitro...
PostNapisane: 2011-07-10, 14:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-10, 14:30
Posty:1
asiula_14_15 napisał(a):
Co o tym sądzicie? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Myślicie, że to jest dobre czy raczej złe? I dlaczego uważacie właśnie tak, a nie inaczej?
Do założenia tematu skłonił mnie ten artykuł

http://www.wiadomosci.wp.pl/kat,1371,wi ... omosc.html

Co o tym myślicie?


zanim in-vitro- badanie ludzkiej spermy, zobacz nagranie badania spermy na http://seksbaza.com


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO