dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jagody Goji
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-12-11, 15:22 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-07-29, 12:19
Posty:70
Jagody goji są najbogatszym źródłem przeciwutleniaczy, czyli substancji zwalczających wolne rodniki, a tym samym spowalniających starzenie się organizmu.
Czy ktoś z Was stosował je kiedyś?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jagody Goji
PostNapisane: 2011-02-10, 13:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 16:53
Posty:32
Nigdy tego nie stosowałam,ale zastanawiam się czy,rzeczywiście będzie to działać.

Pozdr.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jagody Goji
PostNapisane: 2011-10-19, 10:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-19, 09:38
Posty:32
Jagody Goji – ich cenne właściwości dla organizmu a także w walce z cellulitem, zmarszczkami ponieważ zawierają sporo antyoksydantów. Warto dowiedzieć się więcej informacji na temat tych owoców.
Obrazek
Ostatnio przeczytałam o nich w książce na temat cellulitu, podobno są skuteczne w jego zwalczaniu. Ale nie tylko, mają również inne cenne właściwości które zostaną omówione w tym artykule.

-Opóźniają powstawanie zmarszczek – bardzo korzystna dla skóry właściwość szczególnie w czasach kiedy każdy chce wyglądać młodo i stara się zapobiegać zmarszczkom jak najwcześniej. Ale zbyt wcześnie raczej nie należy przesadzać ze stosowaniem kosmetyków przeciwzmarszczkowych ponieważ młoda skóra nie potrzebuje aż tak silnie działających składników, ale raczej tych dostosowanych do jej stanu.

Pełna informacja na stronie:http://dbajozdrowie.blogspot.com/2010/03/jagody-goji-cenne-owoce.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jagody Goji
PostNapisane: 2011-11-25, 11:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-11-19, 14:47
Posty:8
Ja zajadam jagody goji zamiast różnych witaminek czy suplementów diety - polecam, są bardzo zdrowe i dobrze mi służą :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jagody Goji
PostNapisane: 2012-04-14, 21:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-04-07, 20:51
Posty:2
Ja też jem codziennie trochę suszonych jagód goji. Są całkiem dobre w smaku.
Dobrze się po nich czuję.

_________________
ZdrowaUroda


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jagody Goji
PostNapisane: 2012-04-23, 10:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-04-23, 10:40
Posty:1
Jagody Goji rzeczywiście są bardzo zdrowe. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym lekarzem i potwierdził mi że stają się one coraz bardziej popularne i że rzeczywiście mają dużo zdrowych dla naszego organizmu składników. Mnie same jagody tak średnio smakują (mają lekko kwaskowy posmak) ale znalazłem w internecie ich odmianę w lekkiej czekoladzie i w takiej formie są naprawdę super. Gdyby ktoś szukał to można je znaleźć np. tutaj: http://www.ekosmakosz.pl/pl/p/Jagody-Go ... oVital/642


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO