dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak leczyć grypę, przeziębienia i ..... inne choroby
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-04-04, 18:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-05-21, 13:09
Posty:8
Zawsze byłam wyznawczyniom, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Słyszałam, że bardzo dobrym
sposobem jest pobieranie synbiotyku Estabiom, który dba o mikroflorę jelit.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak leczyć grypę, przeziębienia i ..... inne choroby
PostNapisane: 2020-05-06, 17:35 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
Zapytaj w aptece też o syrop sambucol, u Nas w domu niezastąpiony na przeziębienie i wszelkie infekcje u dzieci jak tylko dzieciaki coś bierze to od razu sięgam po ten syrop. Sprawdza się bardzo dobrze, ma dobry skład a dzieciaki lubią jego skład, więc bez problemu go przyjmują, u mnie w apteczce jest zawsze pod ręką.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak leczyć grypę, przeziębienia i ..... inne choroby
PostNapisane: 2020-06-28, 20:31 
U nas w domu jeśli chodzi o przeziębienia to najlepiej sprawdza się sambucol, on hamuje rozwój choroby i dzięki temu dzieci o wiele szybciej zdrowieją jak już coś złapią, nie zdarza się to często no ale jednak mają kontakt z innymi dziećmi i czasem coś przyniosą


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak leczyć grypę, przeziębienia i ..... inne choroby
PostNapisane: 2020-10-29, 20:46 
Najlepsze sposoby to te naturalne. Ja od lat stosuję Engystol, czyli lek naturalny. Działanie super, nie wiem kiedy ja ostatnio byłam w ogóle przeziębiona.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak leczyć grypę, przeziębienia i ..... inne choroby
PostNapisane: 2020-10-30, 14:00 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
Robak napisał(a):
Najlepsze sposoby to te naturalne. Ja od lat stosuję Engystol, czyli lek naturalny. Działanie super, nie wiem kiedy ja ostatnio byłam w ogóle przeziębiona.

Przeciwwskazaniem do zastosowania leku Engystol jest nadwrażliwość na którąkolwiek z substancji czynnych lub pomocniczych tego preparatu. Leku Engystol nie powinno się także podawać dzieciom, które nie ukończyły 6. roku życia. Stosowanie preparatu Engystol nie jest również zalecane w przypadku kobiet ciąży i karmiących piersią. Leku Engystol nie powinny też stosować osoby ze stwierdzoną nietolerancją niektórych cukrów. Przyjmowanie preparatu Engystol niekiedy może też wywołać skutki uboczne. Najczęściej występującym działaniem niepożądanym jest wysypka. Jeśli podczas stosowania leku pojawi się wysypka, należy natychmiast zaprzestać przyjmowania Engystolu i niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak leczyć grypę, przeziębienia i ..... inne choroby
PostNapisane: 2020-11-30, 14:32 
Na katar Euphorbium - dla mnie produkt numer jeden, od niemowlaka do seniora każdy może stosować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak leczyć grypę, przeziębienia i ..... inne choroby
PostNapisane: 2021-01-13, 15:11 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2020-10-22, 13:26
Posty:153
Dla mnie najlepszym lekarstwem na uniknięcie przeziębień są suplementy. Od dawna kupuje suple od sklepu Diagnosis i na całe szczęście nie choruje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak leczyć grypę, przeziębienia i ..... inne choroby
PostNapisane: 2021-01-31, 18:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2020-10-22, 13:26
Posty:153
Ja mam zawsze gorączkę razem z grypą dlatego muszę mieć w domu dobry termometr. Jeśli szukacie to polecam wam sklepu Diagnosis


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO