dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak zyc z migrena?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-11-26, 15:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
Czytałam że ten rezonator to straszna lipa, koleżanka wiedząc o moich problemach znalazła wzmiankę na forum medycznym, lekarza o to nie pytałam bo wizytę mam za miesiąc dopiero.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak zyc z migrena?
PostNapisane: 2012-12-02, 23:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-08-31, 20:43
Posty:21
Jeśli chodzi o tabletki to nie wspomniałam, może znacie... mi pomaga solphadeine... bez recepty, tabletki do rozpuszczania w wodzie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak zyc z migrena?
PostNapisane: 2012-12-15, 15:23 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
Znam, świetnie działa na przeziębienie i bóle z nim związane, na migrenę niestety nie, fajnie otumania tylko ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak zyc z migrena?
PostNapisane: 2014-08-10, 11:52 
U mnie Metafen działa zawsze i w 100% - pozwala funkcjonować - warto spróbować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak zyc z migrena?
PostNapisane: 2017-09-05, 14:24 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-02, 23:40
Posty:58
Migrena potrafi dokuczyć. Warto zatem poczytać jak pozbyć się <a href="http://jejportal.pl/wiadomosc/kontroluj-migrene_0">pulsującego bólu głowy</a>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak zyc z migrena?
PostNapisane: 2023-05-04, 09:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-05-04, 08:21
Posty:11
Ja również cierpię na bóle głowy. Do tej pory migreny mnie męczyły Ja jakiś czas temu kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu amfor konopny jak tylko czuję że zbliża się to okropieństwo smaruję nim kark i skronie Naprawdę to przynosi natychmiastową ulgę i odprężenie. Zaczełąm też stosowanie olejków CBD i to naprawdę pomaga wypróbujcie ja stosuję olejek z CBD 20 % 3 x dzienie po 2 kropel i rzeczywiście krople CBD Działają uspokająco, wycisza, pomaga zasnąć co nakważniejsze ataki migreny miałam 2 razy w miesiącu,a jak zaczełam stosowanie CBD może raz na 3 miesiące i wtedy i tak nie są tak dokuczliwe jak były bo odrazu smaruję tym amforem konopnym Produkty bardzo wydajne… Polecam każdemu… Przede wszystkim teraz nie truję się już tabletkami, na ataki migreny cierpię odkąd pamiętam (czyli od dziecka)... ciesze się że udało mi się wreście zminimalizować do minimum ataki migreny znajdziecie ich sklep również online https://konopiafarmacja.pl/ nie musicie wybierać się do Poznania :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak zyc z migrena?
PostNapisane: 2023-06-19, 16:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-11-09, 22:47
Posty:10
Dla wielu osób migrena kojarzy się z bólem głowy na który wystarczy tabletka przeciwbólowa. Otóż tak nie jest. Gdy migrena przychodziła to całkowicie odcinała mnie od funkcjonowania. Długo szukałam skutecznej metody leczenia aż kiedys trafiłam na artykuł o marihuanie leczniczej. Trafiłam do Centrum Medycyny Kopnopnej - tam po szczegółowym wywiadzie i badaniach Pani doktor rozpisała mi leczenie. Ulga niesamowita


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO