dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: lampy Bioptron
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-11-27, 15:06 
DoradcaOnlineZepter napisał(a):
Aria napisał(a):
Dzień dobry. Mam bardzo wrażliwe stawy i wraz z każdą zmianą pogody stawy dają o sobie znać. Czasami ból jest do zniesienia, ale są niektóre momenty gdzie ciężko wytrzymać z bólu. Czy taka lampa może mi pomóc ?

Witaj,
Lampa Bioptron jest niezwykle skutecznym sposobem leczenia bóli stawowych. Naświetlając obolałe miejsca dwa razy dziennie w sesjach od 5 do 10 minut na pewno poczujesz ulgę w bólu. BIOPTRON MedAll wykorzystywany jest między innymi do leczenia stanów zapalnych czy zapalenia stawów, które mogą być powodem Twoich dolegliwości.


Czy czas naświetlania jest powiązany z dolegliwością? Skąd wiedzieć ile czasu konkretnie trzeba przeznaczyć? I czy jeżeli czas będzie dłuższy niż powinien to mogą wystąpić jakieś efekty uboczne?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2018-11-27, 17:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
pyska napisał(a):
Czy czas naświetlania jest powiązany z dolegliwością? Skąd wiedzieć ile czasu konkretnie trzeba przeznaczyć? I czy jeżeli czas będzie dłuższy niż powinien to mogą wystąpić jakieś efekty uboczne?


Wydaje mi się ze nie ma szans na efekty uboczne, aczkolwiek mogę się mylić. Zastanawiam się kto powinien nam zalecić, ile i jak często stosować naświetlania lampą?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2018-11-28, 18:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-10-30, 19:27
Posty:9
kyra napisał(a):
pyska napisał(a):
Czy czas naświetlania jest powiązany z dolegliwością? Skąd wiedzieć ile czasu konkretnie trzeba przeznaczyć? I czy jeżeli czas będzie dłuższy niż powinien to mogą wystąpić jakieś efekty uboczne?


Wydaje mi się ze nie ma szans na efekty uboczne, aczkolwiek mogę się mylić. Zastanawiam się kto powinien nam zalecić, ile i jak często stosować naświetlania lampą?


tez jestem ciekaw. ze wszystkim można przedobrzyć nawet z witaminami i pozniej mamy skutki uboczne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2018-11-28, 20:42 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
Aria napisał(a):
Coś tam kiedyś czytałam o takim sposobie leczenia, ale no nie wiem światło ma mi pomóc ? Rozumiem że takie serie trzeba powtarzać co jakiś czas żeby to miało ręce i nogi ?

Urządzenie BIOPTRON są stosowane na szeroką skalę w medycynie ze względu na szeroką gamę schorzeń i problemów z którym światło jest w stanie sobie poradzić. Aby terapia była skuteczna faktycznie zalecane jest wielokrotne naświetlanie chorego lub bolącego miejsca przez 5-10 minut dwa razy dziennie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2018-11-28, 20:47 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
kogmaw napisał(a):
Generalnie jak długo taka terapia powinna być stosowana? to forma uśmierzenia bólu czy bardziej kuracja żeby wyzdrowieć?

Światło BIOPTRON uruchamia i wzmacnia naszą naturalną zdolność samouzdrawiania. Odmładza też nasz organizm poprzez przywrócenie naturalnej zdolności do samo-naprawy, wspomagając utrzymanie optymalnego stanu zdrowia. Światło BIOPTRON wywiera pozytywny, długotrwały wpływ na stan zdrowia i dobrostan człowieka. Długość terapii jest uzależniona od schorzenia, naświetlać BIOPTRONEM chore miejsce powinno się przez 5-10 minut dwa razy dziennie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2018-11-28, 20:50 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
pyska napisał(a):
Ile razy trzeba naświetlać włosy żeby zobaczyć efekty?

Niestety nie można podać skonkretyzowanego czasu, ponieważ problemy z włosami mogą mieć wiele przyczyn. Zaczynając od niedoboru witamin poprzez zniszczone włosy i na chorobach skóry kończąc. Naświetlanie przy pomocy lampy BIOPTRON MEDALL z całą pewnością przyspieszy procesy regeneracji i będzie idealnym dodatkiem do terapii zaleconej przez specjalistę trychologa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2018-11-28, 20:52 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
pyska napisał(a):
Czy czas naświetlania jest powiązany z dolegliwością? Skąd wiedzieć ile czasu konkretnie trzeba przeznaczyć? I czy jeżeli czas będzie dłuższy niż powinien to mogą wystąpić jakieś efekty uboczne?

Jako że naświetlanie lampą BIOPTRON MEDALL wspomaga gojenie ran, pomaga w przypadku bóli mięśni czy stawów naświetlania zakończą się wraz z ustąpieniem bólu. Stosowane światło jest nieszkodliwe dla człowieka i ma jedynie właściwości zdrowotne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2018-11-28, 20:56 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
kyra napisał(a):
Wydaje mi się ze nie ma szans na efekty uboczne, aczkolwiek mogę się mylić. Zastanawiam się kto powinien nam zalecić, ile i jak często stosować naświetlania lampą?

Lampę możesz zakupić na użytek domowy shop.zepter.com.pl/therapy/bioptron-medall-(1)#tab-about-product i stosować ją w przypadkach różnego rodzaju bóli :) Aczkolwiek naświetlania są także przepisywane przez lekarzy jako część różnego rodzaju terapii.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2018-11-28, 23:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
DoradcaOnlineZepter napisał(a):
Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że Twoje kolano nie jest w pełni sprawne to warto ograniczyć obciążenia aby nie spowodować poważniejszego uszkodzenia kolana. Warto też udać się na wizytę do specjalisty, który wskaże właściwy tok leczenia. Jeżeli chodzi o kurację światłem i lampami Bioptron Medall to z cała pewnością poczujesz ulgę jednakże ilość naświetleń może być różna i jest to kwestia bardzo indywidualna. Jednakże już po kilku sesjach naświetlania obolałego miejsca poczujesz ulgę.

Zabrzmiało poważnie ;] tak tak wiem . Lekarz i te sprawy, Wolę jednak w domu chociaż spóbować,dlatego taka kuracja naświetlaniem była by odpowiednia dla mojej asymilacji ;]
kogmaw napisał(a):
Słońce, inaczej mówiąc jego promienie też pomagają na wiele rzeczy. Przykładowo na reumatyzm :)

wiadomo,każdy by sie wygrzał z chęcią jak jaszczurka ;] ale co za oknem mamy kazdy widzi
DoradcaOnlineZepter napisał(a):
Urządzenie BIOPTRON są stosowane na szeroką skalę w medycynie ze względu na szeroką gamę schorzeń i problemów z którym światło jest w stanie sobie poradzić. Aby terapia była skuteczna faktycznie zalecane jest wielokrotne naświetlanie chorego lub bolącego miejsca przez 5-10 minut dwa razy dziennie.

systematyka , to wymaga każde leczenie . Czy lampe przykłada się bezpośrednio do skóry?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2018-12-01, 17:57 
DoradcaOnlineZepter napisał(a):
kyra napisał(a):
Wydaje mi się ze nie ma szans na efekty uboczne, aczkolwiek mogę się mylić. Zastanawiam się kto powinien nam zalecić, ile i jak często stosować naświetlania lampą?

Lampę możesz zakupić na użytek domowy shop.zepter.com.pl/therapy/bioptron-medall-(1)#tab-about-product i stosować ją w przypadkach różnego rodzaju bóli :) Aczkolwiek naświetlania są także przepisywane przez lekarzy jako część różnego rodzaju terapii.


Czy przed zakupem lampy muszę zasięgnąć opinii lekarza? Są jakieś przeciwwskazania co do używania lampy?
@DoradcaOnlineZepter czy to prawda,że lampa pomaga przy depresji jesienno-zimowej?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO