dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Laserowa korekcja wady wzroku - kliniki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-10, 13:11 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-10, 10:20
Posty:50
Cześć Wam. Odkąd skończyłam cztery lata, muszę się męczyć z moimi 'drugimi oczami'. Nie mam najprzyjemniejszych wspomnień związanych z okularami z dzieciństwa, dlatego chętnie się ich pozbędę. Mam dużą wadę wzroku i do tego lekki astygmatyzm, ale wada jest stała i od ponad roku nie postępuje. Rozważam poddanie się zabiegowi laserowej korekcji wady wzroku. Czy ktoś z Was miał taki zabieg? Szukam jakiejś profesjonalnej kliniki godnej polecenia. W sumie koszta nie są zbyt ważne, chcę mieć po prostu pewność, że raz na zawsze pozbędę się okularów. A i jestem z Wołomina k/Warszawy, więc szukam jakiś dobrych klinik w tych okolicach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Laserowa korekcja wady wzroku - kliniki
PostNapisane: 2011-11-09, 00:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-08, 23:47
Posty:29
Mój przyjaciel robił korekte w Klinice w Katowicach - wyszło ok
jak bedziesz chciała podam namiary tylko Katowice troche od warszawy daleko... ale on tez dojeżdżał :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Laserowa korekcja wady wzroku - kliniki
PostNapisane: 2011-11-09, 10:39 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-10, 10:20
Posty:50
Dziękuję za odpowiedź, akurat mam w Katowicach rodzinę :) Ale już jestem zapisana na badania kwalifikacyjne do kliniki Okolaser w stolicy..Właściwie mam je na dniach i trochę się obawiam, nie wiem jak one wyglądają. A jak Twój kolega czuje się po zabiegu? Nie miał żadnych komplikacji?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Laserowa korekcja wady wzroku - kliniki
PostNapisane: 2011-11-10, 13:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-10, 12:53
Posty:16
Cześć. Kwalifikacji nie ma się co obawiać. Po prostu wyobracają Ci oko na wszystkie strony, żeby wiedzieć, co mu jest i jaką metodą leczyć. U mnie to trochę trwało, bo trochę skomplikowana wada była. Ale też w Okolaserze i z sukcesem. Powodzenia!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Laserowa korekcja wady wzroku - kliniki
PostNapisane: 2011-11-18, 15:03 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-10, 10:20
Posty:50
Masz rację, wyobracali mi oko na wszystkie strony, ale z dobrym skutkiem, bo zakwalifikowałam się :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Laserowa korekcja wady wzroku - kliniki
PostNapisane: 2011-11-22, 13:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-10, 12:53
Posty:16
Na Grzybowskiej? Więc powinno być dobrze. Po swoim zabiegu polecam wszystkim z podobnymi problemami właśnie tą klinikę. Bez komplikacji, chociaż wada była poważna. Ważne też, by się po wszystkim stosować do zaleceń i będzie dobrze. Powodzenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Laserowa korekcja wady wzroku - kliniki
PostNapisane: 2011-12-09, 17:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-21, 10:27
Posty:12
Moja siostra ma zamair sobie tez sobie zrobic taka operacje ale ciagle sie zastanawia gdzie dokladnie. W gre wchodzi woraclaw albo warszawa. Hmmm moze w takim razie sprawdze ten na grzybowskiej? a tam kogos konkretnego polecasz lolita?

A tak na marginesie to w takcie poszukiwan znalazlysmy duzo ofert na stronach z zakupami groupowymi. tutaj macie przkladowa http://www.groupon.pl/oferty/cala-polsk ... zow/687642. Nigdy bym tego nie kupila za duze ryzyko zeby przy wzroku kierowac sie cena.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Laserowa korekcja wady wzroku - kliniki
PostNapisane: 2011-12-11, 23:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-10, 12:53
Posty:16
Polecić mogę dr Liberek. Ale że to klinika profesora Szaflika (ale się rymnęło), to jak wiem, do kogo by się nie trafiło, to wysoki poziom raczej jest zagwarantowany.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Laserowa korekcja wady wzroku - kliniki
PostNapisane: 2012-01-05, 14:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-04, 15:21
Posty:1
Witam,
Jeśli chodzi o dobre klinki w których można wykonać zabieg laserem to spokojnie można polecić klinki Lexummeddica . Główne kliniki znajdują się w Krakowie, Poznaniu i Szczecinie. Jednak gabinety kwalifikujące na zabieg znajdują się również w Bielsko-Białej, Gorzowie Wielkopolskim, Koninie, Koszalinie, Lesznie , Nowym Sączu, Pile, Tarnowie, Włocławku i Zielonej Górze.
Poniżej podaję linki z dokładnymi adresami klinik, w których można przeprowadzić wstępne badanie kwalifikacyjne.
http://lexummedica.pl/kontakt/gabinety- ... ujace.html
Jeżeli mają Państwo jakieś pytania , bardzo proszę o ich zadawanie
Pozdrawiam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Laserowa korekcja wady wzroku - kliniki
PostNapisane: 2012-01-09, 15:52 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-10, 10:20
Posty:50
Witam Was w Nowym Roku z 'nowymi' oczami :)
W połowie listopada oddałam swoje oczy w ręce doktor Izdebskiej i nie żałuję. Zabieg przebiegł szybciutko i bezboleśnie, trochę się jednak stresowałam. Po zabiegu widziałam jak przez mgłę (i to potężną), drugiego dnia było podobnie, ale pani doktor powiedziała mi, że oko ładnie się goi (następnego dnia po zabiegu jest wizyta kontrolna). Potem widziałam coraz lepiej. Oczy trochę bolą, ale szczerze powiedziawszy myślałam, że będzie gorzej. Nawet Ketonal nie był mi potrzebny.
W kilka tygodni po zabiegu ograniczałam (mocno) komputer i telewizor, odstawiłam też oczywiście książki, trochę się 'odizolowałam' od świata. :)
Jestem niecałe dwa miesiące po zabiegu, ale mogę go szczerze polecić. Tak samo jak moją klinikę - Okolaser i panią doktor. Pełen profesjonalizm.
Tak w ogóle, szczęśliwego nowego roku ludzie! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO