dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-08, 15:46 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
Ale jak ktoś pali ponad paczkę dziennie od ok 24 lat to nie jest łatwe ;-) Tak się tylko mówi że znajdzie się motywację to pójdzie z górki i to mówią Ci którzy nie palą :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 17:28 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-16, 20:08
Posty:11
Lokalizacja: z mojego pokoju. :)
Jeśli nie masz dobrej motywacji, to żaden plaster, pigułka ani nawet hipnoza nic nie dadzą. Ja palę, próbowałam rzucać... ale na próbach się kończyło. :lol:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 18:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-04-16, 12:58
Posty:23
Lokalizacja: Poznan-Gdansk
mam kumpla ktory sie odczulal na fajki i opowiadal nam jakie to jest fajne zaplacil za wszytsko okolo 350zl i po dwoch miesiacach zaczal palic lepiej ten hajs wydac na fajki:-)
ja tez chcialem rzucic bo to takie niezdrowe i blablabla ale ja poprostu lubie palic! I jestem z tego dumny!

_________________
Kazdy z nas jest graczem!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 18:06 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Tu naprawdę nie ma z czego być dumnym ;|


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-18, 09:28 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-17, 11:37
Posty:172
Lokalizacja: Grójec
Niektórym takie środki pomagają gdyż służą jako tzw. placebo. Wystarczy sobie wmówić że to co kupujemy jest skuteczne ("wkońcu w hook kasy na to wydałem musi działać") i moze zadziałać :P mam paru znajomych którzy w taki sposób rzucili... wkońcu nałóg leży częściowo w psychice (w sporym stopniu) więc najlepiej ten nasz mózdżek oszukać placebo xD Sam na szczęście rzuciłem praktycznie odrazu jak zacząłem (miech palenia) nie spodobało mi się i troche moje lenistwo mi pomogło (jezu nie chce mi sie po te fajki iść... xD) Silna Wola przedewszystkim!

_________________
"There's an Error in my Soul..."
"Life Will Kill You!"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-29, 13:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-07, 11:12
Posty:38
jak sie ma silna psychikę, silna wolę i jest się konsekwentnym oraz się tego chce to każdy rzuci nie ma znaczenia jak długi i ile paczek dziennie pali...a ja słyszałem o takim zabiegu, przykłada się jakieś elektrody , trwa to kilkanaście , czy kilkadziesiąt minut, nie boli, a podobno po tym znika na jakiś czas pociąg do papierosa, ma się swego rodzaju obrzyddzenie. Wiem że to pomaga przy najmniej na pierwsze kilka dni...a póżniej to już samemu trzeba walczyć, ale jest łatwiej, jak już się przetrwało jakis czas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-29, 20:28 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-28, 14:46
Posty:164
Lokalizacja: wrocLOVE !
nie wiem czy tak łatwo..
zależy czy silniejsze od uzależnianie fizycznego jest uzależnienie psychiczne.
Moja mama i brat rzucali właśnie z jakimiś gumamy i tabsami i jakoś palą do dzisiaj ;-)

_________________
Obrazek


:*


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Niquitin
PostNapisane: 2010-01-10, 13:58 
Witam. wtracajac sie do tematu to polecam bardzo plastry nicquitin!! powiem tak palilem 1.5 roku. I teraz nie pale juz ok 8 tygodni i jestem na ostatnim etapie leczenia. u mnie bylo tak; pierwsze 3 dni po przyklejeniu plastra wprost cudo, zupelnie sie nie chce palic!! nie ma obiawow odstawiennych, tzn. czulem sie spokojnie, wypoczety itp... po 3 dniach byla minimalna ochota zapalenia ale to minimalna( mozna sobie naprawde z tym poradzic bez problemu) i najlepsze efekty sa po 2 tygodniach stosowania, tzn na sam zapach papierosa az wykreca w nosie i prowadzi do wymiotów:) Podkreslam ze to nie jest cudowny srodek, minimalna ochota palenia pozaostaje podczas stosowania tych plastrów ale nic pozatym:) troszke silnej woli i te plastry i jest git:) polecam naprawde


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-10, 18:59 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Generalnie, niquitin, nicorette i tym podobne środki, to tymczasowe przekierowanie nałogu na inne tory. Chodzi o zwalczenie psychicznej potrzeby sięgnięcia po papierosa. Próbowałem rzucać z plastrami, gumami i tabletkami. W pewnym momencie doszło do sytuacji, gdy zamiast myśleć "zapalę papierosa" myślałem "wezmę tabletkę". W końcu stwierdziłem, że jeżeli mam przyjmować nikotynę, to wolę robić to przez papierosa.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-28, 13:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-19, 19:27
Posty:45
Jedyne skuteczne tabletki, to tabex, bo nie zawierają nikotyny jak nicorette i inne, tylko sprawiają że ci fajka nie smakuje. W efekcie nie masz więcej nikotyny w organizmie, tylko się od niej odzwyczajasz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO