dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Leki przez internet
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-03-13, 01:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-09, 21:41
Posty:50
Ja generalnie jestem sceptyczna jesli chodzi o kupowanie czegokolwiek przez internet, a leki to juz w ogóle...nie ma mowy. Zanim cos kupie, wole to zobaczyc,o!:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Leki przez internet
PostNapisane: 2011-04-12, 15:10 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-14, 16:41
Posty:24
Przecież leki to nie ubrania, kosmetyki, czy słodycze i muszą mieć bardzo ściśle określony skład i wszędzie będzie on taki sam... nieważne czy to apteka wirtualna, czy stacjonarna placówka typu: apteki medyczne Praca opinie są zazwyczaj takie, że przez internet można kupić naprawdę taniej. Ale należy się spieszyć, bo niedługo coś ma się zmienić z cenami...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Leki przez internet
PostNapisane: 2011-04-23, 11:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 11:11
Posty:3
Czasem rzeczywiście można dorwać niektóre leki taniej w e-aptekach, ale nie ma reguły. Ja czasem robię zakupy medyczne właśnie przez internet, a innym razem idę do apteki stacjonarnej. Trzeba przyznać tym tradycyjnym aptekom, że dzielnie konkurują z internetowymi i zauważyłam, że poziom cen się wyrównał, a nawet czasem stacjonarne mają niższe ceny niż internetowe :) W łodzi gdzie mieszkam jest taka jedna tania apteka stacjonarna. Jest to Apteka za Grosze zlokalizowana w centrum handlowym manufaktura. Naprawdę można tam czasem trafić na niezłe promocje. Z resztą odsyłam do ich gazetek reklamowych, tam jest więcej informacji


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Leki przez internet
PostNapisane: 2011-04-23, 13:39 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-04-09, 13:25
Posty:65
Hm, apteki przez internet. Bardzo dużą wagę na pewno trzeba poświęcić metodom dostawy - wiadomo, ze niektóre leki wymagają specyficznego sposobu przechowywania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Leki przez internet
PostNapisane: 2011-05-30, 14:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 14:14
Posty:29
Zależy gdzie się kupuje, jak z jakichś niewiadomych źródeł, to oczywiście, że można kupić bubel. Ale mozna np. kupić sobie normalnie zioła, czy inne specyfiki tego typu, i nie widzę problemu w tym, by kupić coś przez internet. tak samo jak np. suplementy diety dla kulturystów. Można spojrzeć np. na aptekę DOZ (dosyć znana, i ma dużo punktów w wielu miastach). Np. tutaj oferują leki bez recepty (mozna kliknąć i sobie zobaczyć) i ja nie widzę nic przeciwko temu, by takie leki przez internet kupić. Przyjdą do domu, nie trzeba nigdzie chodzić... No, chyba, że trzeba, to wtedy można sobie obejrzeć asortyment w internecie a zakupić już normalnie w aptece ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Leki przez internet
PostNapisane: 2011-06-13, 10:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-06-06, 20:47
Posty:18
zakupy przez internet to ryzyko, leki to szczególnie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Leki przez internet
PostNapisane: 2011-10-14, 16:19 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-14, 16:14
Posty:4
Według mnie jedynym ryzykiem zakupów przez internet jest w każdym przypadku – niezależnie od tego czy będą to leki czy ubrania czy książki – to, że dany artykuł może nie dotrzeć albo dotrzeć ale nie jako ten towar, który zamawialiśmy. Przecież wiadomo, że zarówno w aptece jak i w aptece internetowej muszą pracować ludzie po studiach farmaceutycznych, więc oni zapewnią, żeby wydać odpowiedni lek. Zresztą każda z aptek, tych internetowych również bazuje między innymi na opinii klientów, więc jeśli ta opinia zostanie zachwiana, wiąże się to często z dużymi stratami dla firmy. Dlatego apteki dbają o to, by mieć dobrą renomę, zwłaszcza poprzez dobrą obsługę klienta i dbanie o niego. Ja na przykład często korzystam z aptek internetowych i kupuję w nich leki otc, i do tej pory nie miałam powodów do narzekań.. Pozdr.

_________________
Per aspera ad astra!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO