dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jaki lek na potencję polecacie?
Penigrę
Permen
Clavin
Możesz wybrać tylko jedną opcję

Pokaż wyniki

Re: Na problemy z potencją...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-04-06, 16:18 
Wystarczy troche poszperać w googlach! http://skuteczneTABLeTkinapotencje.pl Virility EX jest na 1 miejscu w rankingu! jest na prawdę mocny!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Na problemy z potencją...
PostNapisane: 2013-10-11, 11:44 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-14, 20:15
Posty:92
A słyszeliście o nowym suplemencie diety wspomagającym potencję - Selectin? Podobno bardzo skuteczny i dużo bezpieczniejszy od viagry, bo nie powoduje żadnych skutków ubocznych.
Z naturalnych środków polecam żen-szeń.

_________________
http://przepisy.ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Na problemy z potencją...
PostNapisane: 2014-08-18, 15:05 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-08-18, 14:46
Posty:11
Permen KING z podwójna dawka L-argininy i żeń-szeniem działa na pewno - sprawdzone w praktyce :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Na problemy z potencją...
PostNapisane: 2015-02-17, 22:06 
W przypadku mojego faceta impotencja pojawiła się ni stąd ni zowąd. Na początku myślałam, że to moja wina, że już go nie podniecam....Prosiłam, żeby poszedł z tym do lekarza, ale jak to mężczyzna, duma mu na to nie pozwalała. Taki to sposobem nasze relacje stawały się coraz gorsze, a o jakimkolwiek zbliżeniu nawet nie było mowy. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zaczęłam szukać wpisów w sieci na ten temat. W jednym z nich znalazłam środek, który miał być skuteczny. To była kamagra. Wiedząc, że Paweł nie będzie chciał łykać tabletek, kupiłam taki w żelu i zaczęłam podchody. 3 dni minęły zanim pozwolił mi się dotknąć. Stwierdziłam, że skoro ten specyfik ma formę żelu, idealnie nada się do masażu. Po długich przekonywaniach dał się na to namówić. Przy pierwszym użyciu zastąpiła lekka poprawa. Członek zaczynał stawać się coraz twardszy, ale nadal o stosunku nie było mowy. Potem było jeszcze lepiej i w końcu nastąpił pełen wzwód. Teraz mój facet sam wkłada mi ten żel do ręki i powoli wracamy do stanu sprzed pojawienia się jego problemów. Może w Waszym przypadku też okaże się skuteczny http://doktorpotencja.com/leki-na-potencje/kamagra-w-zelu-100-mg


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Na problemy z potencją...
PostNapisane: 2015-02-19, 03:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-02-19, 03:40
Posty:3
Jestem ciekaw czy te suplementy faktycznie są takie skuteczne. Średnio chce mi się w to wierzyć, ale nie testowałem, więc nie wiem tak do końca.

_________________
.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Na problemy z potencją...
PostNapisane: 2016-11-12, 22:39 
dawide napisał(a):
Jestem ciekaw czy te suplementy faktycznie są takie skuteczne. Średnio chce mi się w to wierzyć, ale nie testowałem, więc nie wiem tak do końca.


Mam doświadczenie tylko z Permen King. Ten preparat ma podwójną ilość L-argininy i rzeczywiście pomógł mi utrzymać erekcję.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Na problemy z potencją...
PostNapisane: 2016-11-15, 11:30 
Ja tez wspomagałem się Permenem King. Na efekt trzeba było zaczekać aż 6 tygodni, ale czekanie zostało nagrodzone - moje problemy minęły bezpowrotnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO