dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Odchudzanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-07-19, 14:22 
Mam takie pytanie do was, ponieważ chcę schudnąć, jestem już na cateringu dietetycznym, http://zdrowysmak.pl/diety_odchudzajace,13.html, jakie ćwiczenia powinnam wykonywać, by spalić tkankę tłuszczową na brzuchu?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Odchudzanie
PostNapisane: 2018-07-19, 16:21 
Ja też jestem na cateringu dietetycznym, ale z tummy heaven. Mało ćwiczę, bo nie lubię i nie mam czasu, a mimo to chudnę. Zatem dieta działa tak jak powinna!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Odchudzanie
PostNapisane: 2018-08-06, 17:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-08-05, 19:56
Posty:33
Widzę, że cateringi ostatnio stały się bardzo modne. Muszę się przyznać, że sama właśnie zaczynam swoją pierwszą przygodę z cateringiem. Wybrałam Wygodnądietę bo słyszałam o nich wiele dobrego. Zamawiam dopiero 2 tydzień ale jak na razie jestem bardzo zadowolona! Jedzonko jest smaczne, świeże a ja w końcu jem regularnie;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odchudzanie
PostNapisane: 2018-08-15, 01:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-02-16, 10:58
Posty:37
Jest to jakas opcja, chociaz osobiscie wole przygotowywac samodzielnie posilki, bo nigdy nie wiadomo, jakie produkty zostaly uzyte. Teraz mam diete od Michała Wrzoska - dietetyka, ktory ma naprawde przeogromna wiedze - wyklada nawet na uczelni w Warszawie :) Do tego super czlowiek, mega pomocy, cierpliwy i wyrozumialy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odchudzanie
PostNapisane: 2018-08-20, 14:27 
Również uważam, że Wygodna Dieta jest jedną z ciekawszych firm. Z ich cateringiem zrzuciłem właściwie około 10kg, bez jakiegoś większego problemu. ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Odchudzanie
PostNapisane: 2018-08-24, 12:01 
ja się nie odchudzam, ale dietę stosuję... ze względu na mój zespół jelita wrażliwego, dietę trzymać musze i do tego pic dużą ilość wody, stosuje tez preparat intesta, bo tylko dzięki niemu się dobrze czuję i powoli biegunki mijają, codziennie rano mam normalny stolec, więc na plus


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Odchudzanie
PostNapisane: 2018-09-13, 20:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
Igrek napisał(a):
Również uważam, że Wygodna Dieta jest jedną z ciekawszych firm. Z ich cateringiem zrzuciłem właściwie około 10kg, bez jakiegoś większego problemu. ;)


Znam i bardzo lubię :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odchudzanie
PostNapisane: 2018-10-02, 10:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-10-02, 10:45
Posty:30
Podpisuję się pod Wygodnądietą. Z takim wsparciem zdecydowanie łatwiej jest zrzucić zbędne kilogramy i przekonać się do zdrowego odżywiania;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odchudzanie
PostNapisane: 2018-10-12, 23:11 
w jakich miastach jest ta wygodnadieta?
jestem z Krakowa, tu też dostarczają?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Odchudzanie
PostNapisane: 2018-10-17, 11:49 
Nie ma czegoś takiego jak ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej tylko z brzucha.
Trzeba trzymać dietę, dorzucić ćwiczenia na siłowni, żeby kształt ciała był ładny, tutaj mówię o ciężarach + cardio po ok. 30 minut.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO