dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Opieka dla seniora
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-05-31, 19:23 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-03-27, 20:57
Posty:6
Firma Medicover od dawna oferuje kompleksową opiekę medyczną dla seniorów. Z myślą o pacjentach Medicover utworzyło specjalny pakiet medyczny, który można wykupić i cieszyć się z profesjonalnej i szybkiej usługi medycznej. Firma posiada ponad 700 placówek medycznych w całym kraju i zresza najlepszych fachowców. Zachęcam by zajrzeć na stronę internetową i dowiedzieć się więcej nie tylko o pakietach medycznych dla seniorów, ale również dla całej rodziny!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opieka dla seniora
PostNapisane: 2013-06-04, 15:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-04, 12:55
Posty:13
Według mnie nikt nie zaoferuje tak dobrej opieki jak własna rodzina :) Jednak wiem, że nie zawsze jest to możliwe, kiedy się pracuje i w ogóle. Moja babcia jest na razie zdrowa i nie potrzebuje specjalistycznej opieki, ale nie wiadomo jak będzie w przyszłości :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opieka dla seniora
PostNapisane: 2013-06-06, 18:15 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-06-06, 17:56
Posty:9
Na polską służbę zdrowia na pewno nie można liczyć - to jest fakt. Natomiast trzeba dokładnie porównać oferty prywatnych specjalistów. Sprawdzić jakie mają usługi i warunki. Na rynku jest kilka znanych firm, tak więc jest co porównywać.

_________________
ZUS z pew­nością jest in­sty­tucją przestępczą, ale nie można naz­wać jej zorganizowaną. :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opieka dla seniora
PostNapisane: 2013-06-09, 07:20 
Moja babcia trafila ostatnio na oddzial w Zagiel Med i tez sobie dobrze wspomina. Owszem w domu najlepiej ale jak cos powazniejszego to juz do szpitala i tak trzeba. Czlowiek starszy tez ma prawo zeby czus sie komfortowo. W publicznym nie ma co na to co liczyc.....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opieka dla seniora
PostNapisane: 2013-06-20, 04:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-06-20, 04:28
Posty:7
Od kilku lat oficjalnie w Polsce istnieje zawód opiekun medyczny, którego można nauczyć się w szkole policealnej lub na jakichś kursach. To nie jest tylko nauka wykonywania zabiegów higienicznych. Opiekun medyczny ma być wyrozumiałym towarzyszem życia osoby chorej, czy starszej. Mam nadzieję, że zanim się zestarzeje to tych opiekunów już u nas trochę będzie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opieka dla seniora
PostNapisane: 2014-04-10, 16:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-02-21, 10:34
Posty:1
nie możemy liczyć na opiekę państwową, nie ma szans :) sama miałabym dość sterczenia w kolejkach, żeby dostać się do specjalisty. a co dopiero mówić o starszych ludziach. juz dawno zdecydowałam sie na prywatną opiekę w luxmed i jest super profesjonalnie. wiem, ze mają tez specjalne pakiety dla starszych. Nastali sie nasi rodzice i dziadkowie w swoim życiu w kolejkach ;D wiec chociaż niech do lekarzy mają normalny dostęp.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opieka dla seniora
PostNapisane: 2014-06-20, 22:15 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
jełsi chodzi akurat o osoby starsze to tym bardziej trzeba pomyślec o nich w kontekście prywatnej opieki medycznej, starsze osoby dużo częściej potrzebują wizyty u specjalistów więc zapewnienie im tego to naprawdę luksus. Jakie pakiety dla senioró oferuje lux med, może warto moim rodzicom zapewnić dostęp do takeij opieki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opieka dla seniora
PostNapisane: 2014-06-21, 00:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-05-24, 23:02
Posty:72
hehe wczoraj dowiadując się i czytając o pakiecie dla mnie i mojej rodziny tez widziałam opcję właśnie dla osób starszych i uważam że to naprawdę super sprawa!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opieka dla seniora
PostNapisane: 2014-06-22, 22:22 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
tak naprawdę kompleksowa opieka medyczna należy się każdemu, ale ja jeszcze jako osoba młoda mogę sobie postac w kolejne, natomiast nie chciałabym aby moi rodzice musieli to przechodzić więc chcę im zapewnić alternatywę do państwowej służby zdrowia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opieka dla seniora
PostNapisane: 2014-06-23, 01:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-05-24, 23:02
Posty:72
a jaki jest koszt takiego pakietu dla osób starszych? tez na rok?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO