dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

opryszczka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-02-07, 19:52 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Witam. nie znalazłam podobnego tematu dlatego pozwoliłam sobie założyć nowy.
Czy ktoś z Was ma poroblem z nawracającą opryszczką wargową? w jaki sposób z nią walczy?
czasami w sytuacji silnego osłabienia organizmu właśnie to paskudztwo pojawia się na mojej wardze i spędza mi sen z powiek. mam swoje teorie na temat walki z opryszczką ale jestem ciekawa jak to u Was jest?

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-07, 20:40 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
Szczerze mówiąc nigdy nie miałam opryszczki, ale sa teraz te niewidoczne plastry i kremy różne..próbowałaś?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-07, 21:47 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
zazdroszczę "nie posiadania" opryszczki. choć wiem że ten wirus jest na tyle wredny że siedzi w organizmie i ujawnia się nagle. osoba nosi w sobie wirusa ale nie zawsze musi się on ujawnić. ponoć 80% społeczeństwa ma wirus opryszczki w sobie ponieważ wirusem HSV1 można się bardzo łatwo zarazić.

szczerze przyznaję się że stosuję niektóre leki ogólnodostępne ale wiem że tylko siebie oszukuję, bo one raczej działają tylko doraźnie :(

_________________
Walczę z detocellem.


Ostatnio edytowano 2009-02-08, 14:00 przez Jonka, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-08, 10:37 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Problemów z opryszczką nie mam, ale fakt, że zdarza się czasem, że wyskoczą mi na ustach takie niezbyt przyjemne krostki. Próbowałaś Hascoviru?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-08, 14:03 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
nie próbowałam choć dość sporo o nim słyszałam.
wogóle dość duża liczba osób leczy się własnie tymi ogólnodostępnymi lekami. Ktoś z Was może leczy się lekami przeciw opryszczce na receptę? jakie sa efekty?

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-11, 10:38 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-01-31, 00:55
Posty:37
ja się leczyłem , ale efekty są bardzo różne .raz pomagały raz nie.

_________________
ogłoszenia,mp3,praca w Polsce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-11, 18:45 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Jonka napisał(a):
Czy ktoś z Was ma poroblem z nawracającą opryszczką wargową?

tak .... zdarza się, że w okresie silnego przeziębienia wychodzi mi na ustach taka opryszczka.

Jonka napisał(a):
w jaki sposób z nią walczy?

dobrym sposobem jest też posmarowanie jej tzw. maścią cynkową, jest koloru białego. Dobrze wysusza opryszczke, a następnie robi się strupek i po jakimś czasie odpada samo. Nie należy jednak za wcześnie zrywać strupka, żeby się nie zrobiła jakaś blizna.
Czasami próbuję zwalczyć ją zanim się pojawi na ustach.... np. dobrym sposobem jest psiknięcie perfumem lub octem... ale to jak najwcześniej, wtedy, gdy zaczyna nas swędzić.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-17, 14:50 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-01-09, 19:56
Posty:85
moja znajoma idzie teraz do lekarza z opryszczką bo znalazła informacje o lekach na receptę które zmniejszają ilość tych "wykwitów" jak dowiem się czegoś więcej od niej to napiszę :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-17, 22:22 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
Ja również uważam, że leki na receptę warto kupić, leczą przyczyny, a nie tylko objawy. Dopóki nosimy wirusa opryszczki w organizmie, to opryszczka będzie się pojawiać, bez względu na ilość i jakość stosowanych specyfików, więc chyba lepiej się go pozbyć, prawda? ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-17, 23:26 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Cytuj:
Czasami próbuję zwalczyć ją zanim się pojawi na ustach.... np. dobrym sposobem jest psiknięcie perfumem lub octem... ale to jak najwcześniej, wtedy, gdy zaczyna nas swędzić.


szczerze.... przerażają mnie takie sposoby walki z opryszczką...dezodorant.. ocet. OMG... :shock:
ja ostatnio starałam się dokształcić w temacie wirusa HSV. tutaj http://www.bezopryszczki.pl/wargowa_metody znalazłam dośc dużo cennych informacji i wiem że nie jest to łatwa walka..
i wydaje mi się że lepiej oprzeć się na lekach które działają skutecznie na wirusa niż na doraźnych końskich maściach czy dezodorantach...

Cytuj:
Ja również uważam, że leki na receptę warto kupić, leczą przyczyny, a nie tylko objawy.

znasz jakieś leki na receptę zwalczające to cho...stwo..?

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO