dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-09-16, 00:00 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Ja mam podobne problemy - jednak to wina nieodpowiednich soczewek i tak zwanego przenoszenia. Może lepiej zainwestować w jednodniówki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-16, 22:45 
o widzę,że dobry wątek. Ja już mam 22 lata i też bym cos zrobił z oczami, tylko nie wiem czy to jest takie bezpieczne? jak myślicie czy szybko mozna wrócić do sportu po takim zabiegu? chodzi mi o deskę i czy sa jakieś przeciwwskazanie do jazdy po takim zabiegu?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-04, 23:14 
hej! ja może będe miał zabieg w czwartek.Jutro ma dokładne badanie w Laserze i zobaczymy co mi wyjdzie. jak będzie ok to następnego dnioa już mi zrobią zabieg.Jak chcecie to opowiem zaraz po wszystkim jak było.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-16, 18:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 19:39
Posty:12
pewnie,że chcemy!(pozwolę sobie napisać w imieniu wszystkich zainteresowanych:))))Rozumiem że już miałes zabieg ,ale czy chodzi Ci o ten Laser w WArszawie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-12, 18:39 
Karristo, jeśli zaglądasz tu jeszcze.. napisz proszę jak poszło. Sam zastanawiam się nad operacją, ale nie mogę się zdecydować :/. Bardzo boli?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO