dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Rozstępy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-11-02, 17:39 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Fakt, tyle, że niektóre z nas mają większy problem z cellulitem i rozstępami, a inne mniejszy. Ale żeby się ich pozbyć nie wystarczy zastosować kremu, bo nie działają one w cudowny sposób. Najlepiej jeśli problem jest poważny z kimś się skonsultować, bo może niestety stać się tak, że nasze działania i starania nie przyniosą oczekiwanych efektów. Stąd chociażby pomysł na taką nieinwazyjną metodę jak przy urządzeniu Bella Contour.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozstępy?
PostNapisane: 2011-01-31, 16:33 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Ultradźwięki są ok i wykorzystuje się je w fizykoterapii, ale na stare rozstępy raczej nic nie wskórają niestety. Polecam spróbować leser np. laser BODY-MIX - widziałam efekty i byłam pod wrażeniem. A kremy wspomagają, na pewno nie zaszkodzą:)

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozstępy?
PostNapisane: 2011-02-09, 14:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 16:53
Posty:32
Tyle w telewizji i gazetach słyszy się o tych balsamach kremach maściach i zabiegach.Wydaje mi sie,że może operacja pomóc jakiś zabieg to usunięcia roztępów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozstępy?
PostNapisane: 2011-03-10, 13:01 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Nie ma skutecznego sposobu, żeby całkowicie usunąć rozstępy, można jedynie je w dużym stopniu spłycić oraz wygładzić. Oczywiście to również wszystko zależy od tego czy rozstęp jest świeży, czy już dawno powstały. W Klinice La Perla polecili mi zabieg Bi-One, który daje najlepsze efekty na tego typu problemy. Po tym zabiegu dobrze jest również zrobić sobie rewitalizację skóry preparatem ujędrniającym, który wspomaga redukcję rozstępów. Nie ma szans, żeby kremami czy maściami uzyskać takie efekty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozstępy?
PostNapisane: 2011-07-27, 19:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Na rozstępy ciężko poradzić kremami, one sprawiają jedynie, że są mniej widoczne, a to też nie zawsze. Najbardziej skutecznym wyjściem jest zabieg, nie wiem dokładnie na czym polega, ale wiem, że można tym sposobem je praktycznie usunąć. Zajmuje się tym między innymi klinika Vimed z Warszawy, bardzo dobre opinie mają, można u nich spróbować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozstępy?
PostNapisane: 2011-08-22, 14:04 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-04, 16:03
Posty:70
natalia23 napisał(a):
Polecam krem no-scar!

O ten krem chodzi No-scar? Podobno jest on skuteczny również na blizny, czy to prawda? Widzę, że są też kapsułki...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozstępy?
PostNapisane: 2011-09-10, 16:51 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
Myślę, że nie ma takich preparatów które usuwają rozstępy chyba... że... chirurgia plastyczna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozstępy?
PostNapisane: 2011-09-21, 10:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-20, 10:58
Posty:5
Ja słyszałam że czerwone rozstępy łatwiej usunąc od białych. Macie w tej materii jakieś doświadczenie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozstępy?
PostNapisane: 2016-10-13, 13:26 
e tam, mnie trochę zbladły rozstępy, stosuję już jakiś czas ten krem http://mamas.com.pl/produkt/krem-przeciw-rozstepom/ póki co jestem zadowolona, poza tym lubię moje rozstępy, może nie są estetyczne, ale przypominają mi o tym, że mam dwójkę wspaniałych dzieciaków i że warto było ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Rozstępy?
PostNapisane: 2016-10-24, 00:30 
yolandi napisał(a):
e tam, mnie trochę zbladły rozstępy, stosuję już jakiś czas ten krem http://mamas.com.pl/produkt/krem-przeciw-rozstepom/ póki co jestem zadowolona, poza tym lubię moje rozstępy, może nie są estetyczne, ale przypominają mi o tym, że mam dwójkę wspaniałych dzieciaków i że warto było ;)


No właśnie całkiem dobre opinie mają te kosmetyki z mamas, aż się chyba sama skuszę i wypóbuję, mnie się aż tak moje rozstępy nie podobają haha, więc cos musze z nimi zrobić :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO