dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Skóra atopowa?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-05-08, 23:34 
Kochani niestety mam skórę atopową, poszukuję fajnych kosmetyków właśnie do niej. Mam do was pytanie kto z was używał kiedyś kosmetyków z firmy atopis.pl? One są dostosowane do skóry atopowej. Ktoś coś?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Skóra atopowa?
PostNapisane: 2018-12-20, 00:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-12-20, 00:25
Posty:1
A może lepiej rozpocząć bardziej efektowne leczenie? Skoro cierpisz na AZS, to oznacza, że zmagasz się z alergią. Dokładniej mówiąc, Twój organizm reaguje na alergeny nie tak, jak powinien.
Domyślam się, że AZS nie jest jedynym problemem,
Wierz mi, o alergiach wiem sporo. Mnie na szczęście ten problem nie dotyczy, ale siostrzenica też miała AZS + alergie pokarmowe i wziewne.
Moja siostra (matka siostrzenicy) dowiedziała się o biorezonansie. Oni wybrali biorezonans-Wilanów, przede wszystkim ze względu na dobry dojazd no i opinię. Tu możesz o tym poczytać: http://biorezonans-wilanow.pl/o-alergiach/

Badanie bezbolesne i całkowicie bezpieczne, trwało niecałe półgodzinki. Młoda zniosła je bardzo dobrze, a ogólnie boi się wszystkich i wszystkiego (no prawie:)
Pomyśl o tym, naprawdę warto.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skóra atopowa?
PostNapisane: 2019-02-15, 11:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-21, 22:42
Posty:23
Bardzo dobre są te kosmetyki, jeśli chodzi o problemy ze skórą. Ja je zamawiam w aptece internetowej wapteka. Cena ich też według mnie nie jest wygórowana, a moja skóra wyraźnie jest w lepszej kondycji, jeśli tak to mogę określić. Szczególnie jeśli ktoś ma problem ze swędzeniem skóry, skuteczny i pomocny jest spray przeciwświądowy, NovaClear Atopis Anti-Itching. Szybko przynosi ulgę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skóra atopowa?
PostNapisane: 2019-02-27, 20:03 
Ja myślę, że najlepsze leki na skórę atopową przepisze ci po prostu lekarz, dlatego polecam dermatologa z DoktorA - Natalie Majewską https://www.doktora.pl/.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Skóra atopowa?
PostNapisane: 2019-03-10, 10:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-08-08, 16:40
Posty:8
Najgorsze w skórze atopowej jest dobranie odpowiedniego podkładu. Jej ile ja naszukałam się... Teraz od dłuższego czasu używam podkładu kryjącego z eshopannabelle. Jest to bardzo delikatny podkład mineralny. Bardzo naturalnie wygląda i co najważniejsze fajnie kryje niedoskonałości


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skóra atopowa?
PostNapisane: 2019-10-14, 14:53 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
Niestety ale o okresie jesiennym zauważam u siebie nasilenie objaw AZS wynika to z faktu, zę w tym czasie zaczynamy spędząć coraz więcej czasu w zamkniętych, ogrzewanych pomieszczeniach, co powoduje przesuszenie skóry. Dlatego w sezonie jesienno-zimowym należy zadbać o jej odpowiedni poziom nawilżenia, ja już do kąpieli używam tylko dermokosmetyków atoperal, super nawilżają skórę wiec polecam każdemu kto ma taki problem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skóra atopowa?
PostNapisane: 2019-10-30, 00:21 
aaneczkaa, próbowałaś może krochmal atopral u swojego dzieciaczka? Mój mały ma niestety odparzenia po pieluszce, smaruję, myję w emolientach ale niestety nie wdze super poprawy, słyszalam że ten krochmal jest świetny na takie problemy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Skóra atopowa?
PostNapisane: 2019-11-14, 15:07 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
krochmalu z atoperal jeszcze nie stosowałam, póki co zużywam te dermokosmetyki któe mamy w domu, ale przy następnej wizycie na pewno kupię i zacznę synka myć w krochmalu, chcę mu pomóc załagodzić problemy ze skóra.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skóra atopowa?
PostNapisane: 2020-08-27, 18:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2020-03-18, 18:54
Posty:63
Krochmal świetnie działa przy skórze z AZS. A po kąpieli nasmarować skórę Dermaveel - bardzo dobra maść bez recepty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skóra atopowa?
PostNapisane: 2020-10-30, 15:34 
Mam azs ;) zobacz eeny meeny - polska marka, naturalny skład, bardzo bogaty i przemyślany, bez zbędnej chemii. Ja próbowałam atopis i mnie podrażniało. myślę że to kwestia indywidualna. ale eeny meeny bardzo polecam, mega efekty :-D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO