dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Sport i zdrowie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-05-21, 22:07 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Na rynku istnieje możliwość założenia sobie kart, które uprawniają nas do korzystania z klubów sportowych, ale też oferują pakiety medyczne. Chcę skorzystać z takiej okazji, ale nie wiem jak to zrobić i jaka oferta jest aktualnie najkorzystniejsza. Proszę o pomoc w wyborze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sport i zdrowie
PostNapisane: 2015-05-22, 09:11 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Może karta MyLife, słyszałaś? Ja ją mam, płacę 119 złotych w pakiecie oprócz tego sportowego mam również pakiet medyczny(lux med). Masz z nią wejście do wielu placówek sportowych, wiesz siownia, basen etc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sport i zdrowie
PostNapisane: 2015-05-23, 21:31 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
proszę o szczegółową informację o zakresie takiej usługi

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sport i zdrowie
PostNapisane: 2015-05-27, 14:25 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Januszu tak ładnie napisałeś, że podsyłam Ci linka do oferty http://www.kartamylife.pl/offer
Fajnie wymyślona ta odpcja połaczenia tego. Jednak dużo osób ma karnety na siłownie i dołożenie do tego pakietu medycznego moim zdaniem to strzał w 10 :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sport i zdrowie
PostNapisane: 2015-05-30, 14:26 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Zwłaszcza, że masz dostęp do specjalistów bez godzin stania w kolejkach. Dla mnie to ważne. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sport i zdrowie
PostNapisane: 2015-05-31, 10:29 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Właśnie o taki rodzaj usługi mi chodziło. Ważne, aby badać się co jakiś czas podczas uprawiania sportu. Cena za taką usługę nie jest zbyt wysoka, a przy tym mnóstwo korzyści, zwłaszcza brak tych kolejek u lekarzy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sport i zdrowie
PostNapisane: 2017-01-19, 23:38 
Hej. Pakiety to jak dla mnie bardzo fajna sprawa. Płacisz i masz wszystko w jednym miejscu, pod nosem. Bardzo wazne jest to jak ma sie dziecko, albo jak jest potrzeba pomoc natychmiastowa. Ja mam w profemedzie. Ostatnio korzystałam z pomocy przy kontuzji kolana. Bardzo szybka i srawna obsługa no i bez stania w kolejkach


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sport i zdrowie
PostNapisane: 2017-01-20, 10:43 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Greenka - dziekuję. jestem w swoim wieku(70+) osobą praktycznie nie korzystającą z porad medyków. celowo piszę "medyków" gdyż współcześnie są oni zamknięci w klatce procedur ostatecznie bardzo utrudniających leczenie, w całym tego słowa znaczeniu. Od bardzo wielu lat swoją dietę uzupełniam "bioelementami" (vit, pierwiastki biol czynne itd). Jak każdy "choruję" na "chorobę dowodu osobistego". Wczoraj byłem u irydologa( lek medycyny ) i na podstawie oglądu mych źrenic stwierdził iż jestem biologicznie pięćdziesięciolatkiem( więc jest perspektywa odejścia w wieku 100+).pozdrawiam

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sport i zdrowie
PostNapisane: 2017-01-20, 10:55 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
przypomniałem sobie przypadek znajomego. czuł się źle, ostatecznie trafił do szpitala gdzie po "dogłębnych badaniach" postawiono diagnozę "wyczerpania fizycznego i psychicznego" Kilka dni po pobycie w szp. udał sie do swojej przychodni i ....... gdy siadł przed obliczem lekarki, ta chwilę na niego patrząc powiedziała ....... "pan ma nadczynność tarczycy" ( co znaczy lekarskie doświadczenie - pani lekarz osoba na emeryturze). Wykonane badanie potwierdziło ..... Procedura medyczna jeśli jest przestrzegana przez medyka, pozwala na zgon pacjenta (w całym majestacie procedury). Jak słuchacie np Radziwiłła to zwróćcie uwagę, że mówiąc o "dowodach naukowych" nt metod medycznych, nie uwzględnia różnicy między naturą nieożywioną a ożywioną. Jaka jest między nimi różnica?, że w tej drugiej "występuje" ŻYCIE, stan materii ciągle "wymykający" się badaczom.

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sport i zdrowie
PostNapisane: 2017-01-21, 23:06 
Bardzo fajnie, że jest Pan zdrowy i młody duchem i ciałem. Niestety nie każdy ma to szczęście i czasami musi korzystać z porad tych medyków ;-) Dlatego jestem za wprowadzeniem takich rozwiazan, żeby kazdy człowiek miał możliwosc korzystania z pomocy fachowców z prawdziwego zdarzenia i z doświadczeniem. Ja taka decyzje podjelam jak pediatra leczyła mojego syna na trzeci migdał a okazało sie że ma astme!!!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO