dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Szukam dobrej opieki lekarskiej!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-03-25, 10:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-02-18, 13:41
Posty:7
Przeprowadziłam się z rodziną do warszawy. Szukam dobrych lekarzy, pewnie przyda się pediatra, dentysta, alergolog i urolog. Może możecie kogoś polecić, albo może jakąś prywtną klinikę- jest ich tak dużo że nie wiem którą wybrać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrej opieki lekarskiej!
PostNapisane: 2014-03-29, 13:55 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
ja korzystam z opieki medycznej w Lux Medzie.Wszyscy specjaliści są na miejscu. Jeśli chodzi o ofertę to mają wiele różnych pakietów i bez problemu można znaleźć odpowiedni dla siebie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrej opieki lekarskiej!
PostNapisane: 2014-04-15, 11:12 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-02-18, 13:41
Posty:7
Anabella, dziekuje za info. Wlasnie podpisalam umowe z luxmedem. Mam nadzieje ze bedziemy zadowolieni. Wykupilismy pakiet brzoskwinia dla dzieciakow. Podobalo mi sie, ze maja oferty skierowane wlasnie specjalnie dla dzieci


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrej opieki lekarskiej!
PostNapisane: 2014-05-24, 23:09 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-05-24, 23:02
Posty:72
o ja juz chwile wczesniej pisalam w innym watku ale tutaj widze ze juz ktos cos wiecej wie:) mozna wiedziec jaki pakiet wybralas?? ja szukam czegos dla siebie i swojego malucha dlatego postanowilam najpierw zrobic dokladny wywiad by pozniej niczego nie zalowac:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrej opieki lekarskiej!
PostNapisane: 2014-06-07, 09:20 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
A my się leczymy w Tolku i jestem mega zadowolona. Szybko, sprawnie, dobrzy lakarze i zawsze się znajdzie miejsce dla pacjenta.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrej opieki lekarskiej!
PostNapisane: 2014-06-11, 12:00 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-05-24, 23:02
Posty:72
o nie slyszalam. ale w końcu chyba skusze się w lux medzie na pakiet jablon, polecila mi inna mama w piątek jak czekałam do rodzinnego i mowi ze jest zadowolona:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrej opieki lekarskiej!
PostNapisane: 2014-06-20, 22:04 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
tak naprawdę każda z Was mówi o prywatnych pakietach medycznych tylko dzięki nim człowiek może czuć się naprawde pewnie jelsi chodzi o opiekę medyczną. Co zawiera pakiet jabłoń, co dostaję w ramach tego pakietu, jakie są jego koszty?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrej opieki lekarskiej!
PostNapisane: 2014-06-21, 00:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-05-24, 23:02
Posty:72
wiesz co ten pakiet ma to do siebie że może objąć nie tylko mnie ale i całą moją rodzinę a przemawia to za mną bo jest bardziej opłacalne, do tego w cenie mam np.3 wizyty domowe dla mojego dziecka, albo konsultacje bez skierowania, różnego rodzaju szczepienia itp. itd. a zawsze jak będę potrzebować czegoś więcej pani mówiła że może zrobić wszystko za drobną opłatą, więc to chyba lepsza dużo forma niż ciągłe czekanie w kolejkach i życiu w niepewności...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrej opieki lekarskiej!
PostNapisane: 2014-06-22, 22:19 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
z pewnością jest to dużo lepsze rozwiązanie bo przynajmniej masz pewność, że w razie potrzeby otrzymasz odpowiednią pomoc. A pakiet o którym piszesz jest o tyle dobry, że możesz wciągnąć w niego całą rodzinę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrej opieki lekarskiej!
PostNapisane: 2014-06-23, 01:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-05-24, 23:02
Posty:72
no dokładnie, na tę chwilę jestem w stanie sobie na to pozwolić a uważam że zdrowie jest najważniejsze :) dziś na rowerach ze znajomymi okazało się że są od miesiąca również w lux medzie, co prawda mają inny pakiet ale mówią że na razie jest oki i tylko raz musieli dopłacać jakieś pare zł za dodatkowe badanie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO