dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-12-11, 16:43 
Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu
PostNapisane: 2018-12-12, 11:36 
Jeśli chodzi o takie naprawdę duże centrum stomatologiczne gdzie można zrobić praktycznie wszystko to polecam KSE w Galerii Polna Park (na stronie www.kse.dental jest do nich cały kontakt, cennik itd.). Trafiłem do nich z leczeniem kanałowym i dużo mi ludzie naopowiadali że to boli, że leczenie jest czasochłonne, męczące i tak dalej i tak dalej. Okazalo się, że poszło wyjątkowo gładko, praktycznie bez bólu. Jestem mega zadowolony z całej obsługi – miło, szybko, profesjonalnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu
PostNapisane: 2019-02-04, 10:38 
Rownie polecam ta klinikę. Dentyści z podejściem do pacjenta którzy potrafią zagadać i trochę tę gęstą od stresu atmosferę poluzować i rozrzedzić ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO