dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wybieramy lek roku
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-10-28, 08:39 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-14, 20:15
Posty:92
Takiego wątku chyba jeszcze nie było, więc postanowiłam założyć, żebyśmy mogli dzielić się opiniami na temat leków, które najczęściej zażywamy na różne dolegliwości i które zawsze okazują się skuteczne. A może znacie jakąś stronkę, na której można sprawdzić lek roku?
Ja mam w swojej apteczce mnóstwo leków, mniej i bardziej skutecznych. Tych mniej skutecznych chciałabym się pozbyć, ale w ich miejsce muszę kupić coś, co naprawdę działa.

_________________
http://przepisy.ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wybieramy lek roku
PostNapisane: 2012-10-29, 09:17 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Zależy o jakich lekach mówimy, na jakie schorzenia czy dolegliwości. Z tych bardziej popularnych to ja bardzo zachwalam Flavamed na kaszel. Oprócz tego, że jest wydajny to naprawdę pomaga. Inne przeciwkaszlowe syropy są już zdecydowanie gorsze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wybieramy lek roku
PostNapisane: 2012-10-29, 10:27 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Ja też myślę, że ciężko byłoby taki lek wybrać, w końcu każdy z nas na co innego choruje i co innego bierze, a ustalenie takiego naj leku mogłoby kogoś wprowadzić w błąd,bo przecież nie każdy musi kupować właśnie taki a nie inny lek

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wybieramy lek roku
PostNapisane: 2012-10-30, 17:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-12-10, 15:15
Posty:32
Oprócz samych dolegliwości, trzeba by uznać czy będziemy też mówić o lekach na receptę. Ja osobiście mogę powiedzieć iż Vic i Ferwex ratują mnie z każdej opresji, podczas przeziębienia i grypy zawsze stawiają mnie na nogi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wybieramy lek roku
PostNapisane: 2012-10-31, 19:18 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Astalavistabejbe napisał(a):
Ja też myślę, że ciężko byłoby taki lek wybrać, w końcu każdy z nas na co innego choruje i co innego bierze, a ustalenie takiego naj leku mogłoby kogoś wprowadzić w błąd,bo przecież nie każdy musi kupować właśnie taki a nie inny lek


Przeciez każdy ma swój rozum i wybiera to co dla niego najlepsze. Ale dajmy na to, bolą mnie stawy i chcę kupić jakąś maść. Wchodzę na http://lekroku.pl/, wybieram kategorię i już widzę, która maść wypada najlepiej wśród internautów, która gorzej, jakie są wady i zalety. I to w jednym miejscu, a nie że na forach muszę latać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wybieramy lek roku
PostNapisane: 2012-10-31, 22:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-02-20, 20:06
Posty:15
Jestem takiego samego zdania jak milk - większość ludzi nie może używać takich samych leków które są na receptę, ale jeśli chodzi właśnie o takie maści czy coś przeciwbólowego to nie widzę żadnych przeciwwskazań - niektóre receptury są przekazywane z pokolenia na pokolenie i pomagają na prawdę większości :)

_________________
www.mistrzowieszeptow.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wybieramy lek roku
PostNapisane: 2012-11-03, 18:04 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-03, 17:59
Posty:41
Oczywiście, że pomagają większości, po za tym są uniwersalne i sprawdzone.
Leki na receptę, czyli specjalistyczne to zupełnie inna liga, tu trzeba wiedzy o warunkach i schorzeniu.

_________________
hale przemysłowe - zastanów się!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wybieramy lek roku
PostNapisane: 2012-11-12, 00:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-02-20, 20:06
Posty:15
Czasem niestety są tak uniwersalne że większość z nich działa tak samo, a różnią się tylko opakowaniem - przez co większość osób zastanawia się co wybrać, czytając na każdym opakowaniu co innego... Najwięcej środków to jest chyba na katar - tabletki, sztyfty, syropy, krople, a ja nadal nie wiem co jest najlepsze bo nie mam głowy, aby wszystkie te środki przetestować.

_________________
www.mistrzowieszeptow.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wybieramy lek roku
PostNapisane: 2012-11-13, 23:50 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-14, 20:15
Posty:92
Chodzi mi oczywiście o leki dostępne bez recepty, bo o tych na receptę, to raczej nie nam decydować.
Dzięki za namiary na stronkę :) widzę, ze sporo tam kropli do nosa, które wg Was są najbardziej skuteczne i nie powodują skutków ubocznych?

_________________
http://przepisy.ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wybieramy lek roku
PostNapisane: 2012-11-14, 11:33 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Zwyczajne krople do nosa to świństwo. One nie leczą, tylko ten nos udrożniają, ale tak naprawdę ten katar nadal jest. Ja na przykład zawsze polegam na Euphorbium, z tego względu że te krople mają za zadanie nos nawilżać oraz leczyć, nie tylko wstrzymywać katar.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO