dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Buty z netu - można oddać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-14, 22:45 
Dlatego ja zawsze kupuje buty w sklepie stacjonarnym. Wypatruje sobie jakiś model w internecie i później do sklepu śmigam :D Ostatnio tak własnie zrobiłam z butami z arcopedico http://www.arcopedico.pl/ :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Buty z netu - można oddać?
PostNapisane: 2017-05-23, 00:33 
Ooo, dzięki wielkie za polecenie Arcopedico. Właśnie zajrzałam do nich do sklepu i musze przyznać że mają najwygodniejsze buty na świecie :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Buty z netu - można oddać?
PostNapisane: 2017-06-08, 10:41 
Oczywiście, można zwracać tak jak w każdym innym sklepie. Ja kupowałam ostatnio szpilki
https://www.sklepkamil.pl/szpilki-damskie a że znam swój rozmiar, to nigdy nie mam problemów z doborem odpowiedniego obuwia. Trzeba po prostu znać swoją stopę, by wiedzieć, że te będą dobre.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Buty z netu - można oddać?
PostNapisane: 2017-06-26, 16:42 
to nie jest tak że buty z internetu zawsze nie pasują, ja kupuję w sklepie multu.pl już od jakiegoś czasu i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby rozmiar nie pasował.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO