dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

co sadzicie o miniowkach ??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-07-17, 10:37 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-14, 21:41
Posty:139
Lokalizacja: krakow
Czasem mnie zastanawia dlaczego dziewczyny nie chodza w miniowkach ... myslicie ze to przez kompleksy ??
sama mam kompleksa ze mam grube nogi ... ( =D ) ale to mnie nie powstrzymuje od ich noszenia..... ;-) ;-) :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-17, 19:28 
Wiesz, ja uważam że może nie tyle co kompleksy ale i zmysł estetyki. Ja na przykład, nie założe żadnej mini bo bym wyglądała komicznie. Po prostu moja figura nie nadaje sie na to. Może też i przemawia przeze mnie zazdrość, bo bym chciała fajnie wyglądać, ale nie chce się stać obiektem uśmieszków głuopawych. Okropnie wygląda to gdy dość puszysta dziewczyna wsciska w siebie taką mini, aż jej sie tłuszcz przelewa, feee:/ No chyba mi żaden facet nie powie że to wtedy jest sexi :?: Poza tym yhm, wkurza mnie jak mój facet sie ogląda za mini( ma świra na tym punkcie jak większość facetów zresztą), więc tym bardziej mnie odrzuca od tego( bo sie patrzy, ale nie na mnie :-( )


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-17, 21:34 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ja czasem zaloze krotka spodniczke, zalezy od mojego nastroju, od pogody, generalnie roiznie :-) A jak wygladam w miniowce to nie wiem, raz mi tylko kolega powiedzial ze jak zakladam krotka spodniczke to mam stopy ladniejsze :shock:

betka! Czym Ty sie przejmujesz! Jesli sie dobrze czujesz w mini to sie w nie ubieraj :-) Zreszta z tego co mi wiadomo to niektorzy faceci lubia jak dzieczyna jest "przy kosci" a nie wieszak ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-17, 22:29 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-16, 23:16
Posty:15
Lokalizacja: KrK
Ja jestem zrażony do dziewczyn w mini :) a to dlatego, że tak jak betka napisała za dużo teraz jest plastikowych panienek w różowym wdzianku, które noszą mini. Oczywiście w większości nie są one za chude i przeważnie ten tłuszczyk się za bardzo wylewa ... zresztą każda dziewczyna wie w czym jest jej najlepiej i w czym sie dobrze czuje a przecież o to tu chodzi. Dla dziewczyn (kobiet ? :) hehe ) - :*


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-18, 19:54 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
No fakt, tylko ze ja do takich panienek nie naleze, zeby nie bylo :-P Tez mnie wkurza jak widze kogos w rozowej spodniczce, bialej bluzce i szpilkach koloru nieokreslonego, ale coz niech sie ubieraja jak chca, jesli im sie tak podoba 8-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-18, 22:26 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-16, 23:16
Posty:15
Lokalizacja: KrK
Natty napisał(a):
No fakt, tylko ze ja do takich panienek nie naleze, zeby nie bylo :-P


I bardzo dobrze, że niejesteś taka brawo dla Ciebie ;-) ale żeby niebyło, że sądze tak o każdej kobiecie w mini :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-18, 23:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2006-07-17, 20:17
Posty:24
No juz bez przesady miniowki sa spoko. owszem jesli ktos jest zbyt puszysty to wyglada smiesznie ale np moja dziewczyna ma idealna figure a kiedy jeszcze zalozy mini to wymiekam :mrgreen:

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-19, 22:54 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-14, 21:41
Posty:139
Lokalizacja: krakow
kondziu666 napisał(a):
No juz bez przesady miniowki sa spoko. owszem jesli ktos jest zbyt puszysty to wyglada smiesznie ale np moja dziewczyna ma idealna figure a kiedy jeszcze zalozy mini to wymiekam :mrgreen:


no ladnie ... hehe.... widze ze nie jeden chlopak tak ma :-P :-P :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-20, 08:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2006-07-17, 20:17
Posty:24
No co jestem zdrowo rozwijajacym sie chlopcem. Gdybym zamiest za miniowkami ogladal sie za panem od biologii to juz bylby problem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-02, 14:17 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-02, 10:09
Posty:15
Lokalizacja: KrK
Mi to obojtne w czym kto chodzi... to jest osobista sprawa każdego z Nas.... czasem założe mini, ale przeważnie w wakacje... w roku szkolnym to tylko moje ukochane spodnie...

Ale macie sporo racji, jak sie laską wylewa tłuszczu to okropnie to wygląda... Chodziała do mojej budy taka strojnisia, a była gruba.
Najważniejsze to ubierać to w czym czujemy się dobrze! ;-)

_________________
>>>NiE uFaM nIkOmU...kOcHaM tYlKo TyCh Co Na To ZaSłUżYlI<<< WEJDZ NIE POŻAŁUJESZ=Pokaż, że jesteś odważny!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO