dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czy wasz facet wspódecyduje o waszym ubiorze?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-07, 22:30 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-05, 21:52
Posty:56
Nie lubię gdy moja partnerka ubiera długie sukienki lub spódnicę które zakrywają kolana. Jest trochę puszysta a ma zgrabne nogi. Gdy tak się ubiera wygląda jak beczułka na zapałkach. Ładnie wygląda gdy widać kolana. Czy macie podobne problemy z waszymi facetami, którzy czegós bardzo nie lubią lub z ubioru z którego są zachwyceni?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 23:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 21:31
Posty:18
a czy Twoja Dziewczyna zwraca Ci uwagę,żebyś nie nosił niebieskiego sweterka w żółte paski bo Jej się to nie podoba? ;-)
bo jeśli tak jest, to powinieneś zrobić to samo. zasugerować delikatnie oczywiście :diabel:

ja zwracam uwagę, mój Mąż nie może :lol:

:-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

ubiór
PostNapisane: 2009-10-07, 23:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-05, 21:52
Posty:56
Ona maltretuje mnie co mam ubrać. Ale czasami udaje mi się kompromis!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-08, 10:18 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
My sie liczymy z wlasnym zdaniem i mialam szczescie trafic na mezczyzne ktory lubi zakupy. Rzadko kiedy sama ide sobie jakies ubrania kupic, zazwyczaj moj maz idzie ze mna. Ma bardzo dobry gust, czesto nawet jest tak, ze ja nie jestem przekonana do jakiejs bluzki czy spodni a on mowi ze bedzie ok. I faktycznie, po czasie sie okazuje, ze mial racje.

Ale to ponoc wyjatek tacy Panowie :)

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-09, 17:55 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Oczywiście że decyduje - ubieramy się przecież po to, żeby podobać się tej jednej osobie, a nie wszystkim innym ;) Skoro on mnie lubi np. w zielonej bluzce w fioletowe ciapki, to czemu mam jej nie założyc? ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-25, 13:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-21, 18:28
Posty:13
Częściej mówi mi, co mu nie pasuje w moim ubiorze niż co mam na siebie założyć. Np. też się krzywi jak zakładam długie spódnice, bo mówi, że wyglądam jak z oazy. Ale ja mu często coś podsuwam, a nieraz kupuję mu ubrania, bo wiem, że będzie w czymś dobrze wyglądał, ale sam by sobie tego w życiu nie kupił. I mam rację ;) Niedawno przekonałam go do bordowej bluzy:
Kod:
http://www.centersport.pl/produkt-fruit_of_the_loom-classic_hooded_sweat,1611.html
, chociaż upierał się, że on lubi tylko czarne, a teraz to jego ulubiony ciuch ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Spodnie
PostNapisane: 2009-10-26, 10:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-05, 21:52
Posty:56
A jak reaguja wasi faceci gdy ubieracie spodnie? Lubia was w spodniach czy spodnicy?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-28, 00:01 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-27, 11:34
Posty:19
Moim zdaniem mógłbyś jej powiedzieć, że ładnie wygląda w takich a takich spódnicach, ale nie formułuj tego w sposób, że wygląda jak beczółka w długich spodnicach. :) Raczej powiedz jej w czym wygląda dla Ciebie najatrakcyjniej. Kobiety z reguły chcą jak najlepiej wyglądać dla swoich partnerów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-08, 00:53 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-08, 00:21
Posty:8
tak , mój facet też by chciał, bym nosiła krótsze spódnice :D ale poza tym to się nie "czepia"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 15:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Twardo utrzymuję, że mój facet nie ma najmniejszego wpływu na to jak się ubieram, ale tak serio to jest kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Kiedy mi powiedział, że lubi jak dziewczyna chodzi w sukienkach to nagle w mojej szafie pojawiło się kilka sztuk takowych. Lubi też, jak dziewczyna ubiera się na sportowo więc mam kilka pras fajnych adidasów. I tak dalej i tak dalej :) No i jak tu mówić, że facet nie decyduje o naszym ubiorze? Może nie mówi mi co mam na siebie założyć ale robię to też tak żeby i jemu się podobało!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO