dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jakie macie opinie po kursach szycia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-09-29, 07:02 
Jakie macie opinie po kursach szycia, gdzie byliście, czy się faktycznie czegoś ciekawego nauczyłyście? Wszystkie informacje mile widziane :) Proszę tylko o udział w dyskusji dziewczyny rozumiejące „problem” :) Z góry dziękuję.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie macie opinie po kursach szycia
PostNapisane: 2020-09-30, 15:25 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 14:12
Posty:1265
Dla mnie to raczej reliktowe sprawy, jeśli coś wróciło do mody to szydełkowanie.
Jeśli chodzi o same szycie ciuchów jest to nie opłacalne, za dużo zachodu, gdy na rynku są naprawdę dobre wyroby. np. firma Cross Jeans takie produkuje. Ciuszki od wyboru do koloru na długie lata.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie macie opinie po kursach szycia
PostNapisane: 2020-11-03, 12:54 
Szyję sukienki balowe, a kształciłam się w Jaworzu na krawcową, nie żadne studia, szkoły i tak dalej, tylko praktyczny kurs https://www.kursyszyciabielsko.pl/oferta/kursy-kroju-i-szycia od początkującego do zaawansowanego. Zaczynałam od zera absolutnego :) Teraz ludzie przychodzą mnie pytań o rady. Już robię jakiś czas, szyję w sposób elegancki, jakościowy. Ludzie płacą za jakość, to widać. Polecam, jeżeli szukasz solidnego zawodu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie macie opinie po kursach szycia
PostNapisane: 2021-12-07, 09:59 
Zwróć uwagę na to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o kursy prowadzone przez https://umiemszyc-kursykrawieckie.pl/. Jeśli będzie jakiś dostępnych termin to na pewno warto się zapisać, bo Pani Tatiana świetnie ten kurs prowadzi i można się bardzo dużo od niej nauczyć. Szycia na każdym poziomie, jednocześnie ciekawy kurs szycia rolet rzymskich.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO