dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

jeans'y-problem z dopasowaniem
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-03-27, 13:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 17:55
Posty:33
Dziewczyny,jak radzicie sobie z odwiecznym problemem zakupu dopasowanych jeans'ów? gdzie kupujecie dla siebie jeansy? bo ja szukam,przymierzam i ciągle cos nie tak. Wiszą,odstają,zźle leża na biodrach albo udach. A przeciez spodnie pownny byc idealnie dopasowane i wygodne. Ja np. spedzam w jeansach większość swojego życia :-D i niefajnie jest,gdy coś mnie uwiera albo coś odstaje,albo co gorsza muszę ciągle sie podciągać:/ może macie jakieś pomysły albo propozycje jak sobie z tym radzić.Albo kupujecie już w jakis sprawdzonych sklepach?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jeans'y-problem z dopasowaniem
PostNapisane: 2011-03-27, 14:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-31, 23:07
Posty:50
ja zazwyczaj kupuje jeansy na bazarku... mam taki sam problem jak ty (z dopasowaniem). Mam dosc krotke nozki i wszystkie sa poprostu za dlugie - obcinam nogawki. Wiec tez jestem ciekawa, gdzie mozna kupic dopasowane jeansy :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jeans'y-problem z dopasowaniem
PostNapisane: 2011-03-28, 00:05 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Teraz sklepy oferują bardzo szeroką gamę rozmiarów.

Jaki jest problem? Mierzycie złe rozmiary.


Zmierzcie dziewczyny dokładnie swoje wymiary!

W pasie.. w biodrach, długość nogawek wewn. i zewn. i potem zapytacie sprzedawcę.

Jesli jest się właścicielką "krótkich" nóżek - jak ja - w sklepach są one oznaczone - u mnie w De jako "K".

Czasem - niestety trzeba połazić po sklepach żeby znaleźć sklep, który ma dla nas coś odpowiedniego. :)

Często niestety jest sytuacja kiedy w jednym sklepie przymierzamy rozmiar np.36 i jest nam za mały... a w drugim sklepie będzie on nam za duzy.


Nie ma się co okłamywać.. producenci mijają się często w rozmiarówkach... przymierzać gdzie się da !

taka moja rada ! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jeans'y-problem z dopasowaniem
PostNapisane: 2011-03-28, 17:27 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-24, 16:29
Posty:7
ja też najczęściej na bazarku.. ;) niestety trzeba troche poszukać, problem z dopasowaniem ma chyba dużo osób, ale najlepiej jest właśnie samą siebie zmierzyc i wtedy szukać odpowiedniego rozmiaru;) szukac, szukać i szukac :D wziac do pomocy kolezanke :D
ja znalałam wkońcu znalazłam idealne jeans'y i mam nadzieje że tobie też sie uda!;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jeans'y-problem z dopasowaniem
PostNapisane: 2011-03-28, 17:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-24, 16:29
Posty:7
i nie kupowac za małych rozmiarów!;) jak to sie czesto zdarza mojej znajomej ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jeans'y-problem z dopasowaniem
PostNapisane: 2011-03-28, 21:33 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ja mam ogromny problem z dopasowaniem spodni - albo będą za luźne, albo za krótkie ;)
Ale radzę sobie - maszyna w ruch i zwężanko, każda para jest po przeróbkach, dzieki temu leżą idealnie. A przeszycie wcale nie jest takie trudne i pracochłonne jakby sie mogło wydawać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jeans'y-problem z dopasowaniem
PostNapisane: 2011-03-28, 22:07 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Ja również mam problem z doborem spodni na siebie. Bo nigdy nie leżały na mnie idealnie. Zawsze trzeba było skracać nogawki, a czasami robić zakładki, gdy w pasie mi odchodziły.
Ale od jakiegoś czasu kupuję rurki i jest z nimi mniejszy problem. Leżą idealnie i przeróbki są nie potrzebne.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jeans'y-problem z dopasowaniem
PostNapisane: 2011-04-01, 16:22 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-14, 16:41
Posty:24
Czasem w outletach mozna takie "niewymiarowe" znaleźć. Ja kupuje w takim sklepie, jest o wiele taniej i na dodatek czasem zdarzą sie spodnie np z za długimi nogawkami(wg producenta),a dla mnie sa idealne :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jeans'y-problem z dopasowaniem
PostNapisane: 2011-04-01, 18:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 17:55
Posty:33
no właśnie ja też większosc jeansów,które kupuje musze przerabiac,najczesciej skracac. A problem ogolnie leży w przymierzaniu,a własciwie w godzinach spedzonych na przymierzaniu spodni. Żeby znalezc odpowiednie jeansy,które idealnie beda leżały... strasznie jest to męczące. Czy Wy też macie takie doświadczenia?czy jest to dla Was naturalne?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jeans'y-problem z dopasowaniem
PostNapisane: 2011-04-10, 16:58 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-10, 18:13
Posty:69
hmmm a ja daje rade :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO