dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Prezenty:)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-12, 07:02 
Generalnie to może jakaś gra typu: konsoleigry.pl/gry-na-pc-klucze/3...klucz.html toklasyka!
każdy to pamięta! takie wyścigi uliczne w pięciu różnych trybach gry. Bardzo
fajna forma rozrywki i relaksu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty:)
PostNapisane: 2017-07-12, 09:10 
Ja to bym mogła dostać na prezent takie przepiękne lustro, https://milemaison.pl/lustro-owalne-montreux-soft-grey jest eleganckie i bardzo subtelne. Cudowne!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty:)
PostNapisane: 2017-08-25, 13:02 
MarzenaR napisał(a):
my ostatnio na dzień matki kupowaliśmy teściowej nową maszynę z galerialucznik.pl jest z zawodu krawcową, już nie pracuje, ale w domu zawsze coś sobie robi,a jej stara maszyna już musiała być wymieniona ;)


A jaki model jak mogę zapytać, pamiętasz może, bo szukam dla siebie coś się rozglądam, chciałabym porównać ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty:)
PostNapisane: 2017-09-29, 06:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-01, 18:49
Posty:22
Czytając widzę, że macie ciekawe pomysły na prezenty. Ja teraz szukam czegoś dla mojej siostry na urodziny ale niedługo ma rozwiązanie, więc czy Waszym zdaniem mogłaby być torebka albo większa torba, bo może przydałaby się na wyjścia z dzieckiem. Co sądzicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty:)
PostNapisane: 2017-12-22, 09:40 
Ja swojej mamie kupiłam w Primamodzie czerwony skórzany portfel. Wiem, że mam od jakiegoś czasu planowała zakupn nowego, dlatego tym bardziej się cieszę, bo mam pewność, że prezent będzie trafiony. Portfel jest bardzo praktyczny i ma super ułożenie przegródek w środku. ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty:)
PostNapisane: 2017-12-23, 23:22 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
Dla mnie ważne żeby prezent był przydatny. Ostatnio kupiłam rodzicom na rocznicę ślubu piękną narzutę na łóżko z Room99. Bardzo dobra jakość wykonania, fajny materiał i cudowne, nowoczesne wzory;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty:)
PostNapisane: 2017-12-28, 19:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-12-28, 19:17
Posty:4
Fajne pomysły na prezent można znaleźć w sklepie internetowym Woodworld (https://www.woodworld.pl/3-drewniane-zegarki). Sama korzystam jak chcę kupić komuś bliskiemu jakiś oryginalny i nietypowy prezent.

_________________
https://ax-dynamics.com/pl/microsoft-dynamics-ax - system idealny do Twojej firmy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty:)
PostNapisane: 2018-01-02, 01:25 
JA lubię dostawać praktyczne prezenty :) Jak na przykład jakieś fajne dodatki do domu. Sama też je sobie kupuje na homedome.pl, mają tam tego sporo i to w dobrych cenach :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty:)
PostNapisane: 2018-02-21, 22:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Zależy dla kogo ten prezent i z jakiej okazji. Ja np, ostatnio na parapetówkę dostałam od koleżanki zestaw pościeli z Room99! Świetna jakość i przepiękny nowoczesny wzór, cudnie mi się pod nią śpi!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty:)
PostNapisane: 2018-02-22, 12:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-01-18, 12:21
Posty:11
Według mnie najlepszym prezentem dla kobiety jak i z resztą dla mężczyzny jest dobrej jakości biżuteria.
Polecam lekturę bardzo ciekawego artykułu, poruszającego temat tego czy lepiej podarować komuś biżuterię w komplecie czy może osobno. Link: http://www.pasazmamy.pl/solo-czy-w-komplecie-zegarki-i-bizuteria-damska/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO