dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

sukienka :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-11, 22:36 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Mam do Was dziewczyn zapytanie: Jaka jest w tym roku moda na sukienki, chodzi mi o taką na wesele, będzie to w lipcu, więc możliwe, że będzie ciepło, chociaż trzeba się przygotować na różne sytuacje :)Jakie kolory obowiązują, jakiś specjalny krój, krótka, długa ??
Dodam, że jestem niską i raczej szczupłą osobą i nawet nie wiem czy dostanę coś na siebie w sklepie czy będę musiała uszyć na miarę.

Możecie jednak coś doradzić ? ;>

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-11, 22:41 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
misia24, jako że juz na wielu weselach miałam zaszczyt być powiem Ci co widziałam i co miałam :)

Co do kolorów zauwazyłam że kazdy kolor jest odpowiedni choć czarny do mnie nie przemawia... Zdecydowanie go odradzam :)

Ja czesto występowałam w czerwieni, bądż w złocie..
Ostatnio miałam na sobie czarny gorset ze srebnymi dodatkami a do tego biała długa spodnica - efekt był fantastyczny..

Jestem tez osobą niską więc zawsze wybieram długie sukienki lub spódnice i obowiązkowo wygodne szpilki... najlepiej dodatkowo zapinane na kostce - zeby podczas tanczenia nie zsunęły się przez przypadek :)


Proponuje zebys polatała po sklepach i przymierzyła kilka fasonów i sama zobaczyła w czym najlepiej sie czujesz i wyglądasz..
Mi zazwyczaj zajmowało to około 2 tygodni :D no ale cóż... Ja juz tak mam :D

Aha - znając pomysły miłych pań sklepowych - bez urazy - uważaj co mówisz do tychze Pań, gdyż słysząc hasło - ze na wesele pokazują najczęsciej wręcz balowe suknie o niewiarygodnych cenach... Więc czasem lepiej nic nie mówić:) Musisz wyczuć ludzi czasami :)

[ Dodano: 2009-03-11, 21:43 ]
Aaa.. w razie gdyby mogło być chłodno - dopasuj do kiecki w miare wczesnie zakiet :)

Tak w razie "wu" :)

I idąc po kieckę idź w butach w których pojdziesz na wesele.. co by sie potem nei okazało ze buty nijak sie mają do kiecki..

Ja raz myślałam że buty mi będą pasować do kiecki... no ale coś mi w nich nie grało więc na ostatni dzień latałam poszukując butów :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-11, 22:48 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Myślałam właśnie też o gorsecie i sukience lub też o sukience na ramiączkach i do tego bolerko. Miałoby to być właśnie w kolorze złotym i ze satyny. Jak myślisz mery_blue, gdybym takie coś utrafiła na siebie ? Mogłoby być. Dodam, że jestem blondynką, bo wiadomo, że nie każdy kolor sukienki pasuje do cery i koloru włosów. ?

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-11, 22:52 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Teraz jest taki wybór ze znajdziesz wszystko cokowliek byś chciała jednak trzeba duzo chodzić i czasem niestety trzeba wydać trochę kasy..
Po za tym proponuję, żebyś patrzyła za takim krojem który będziesz mogła wykorzystać jeszcze na inne okazje :)

Czy z satyny ? Na pewno dostaniesz :)

A co do tej kiecki z ramiączkiem - jestem za - te bez ramiączek to nie jest dobry pomysł dla niektórych...
Na przedostatnim weselu jedna dziewczyna - świadkowa - miała taką - niby ładna - ale podczas tanczenia ciągle musiała ją poprawiać bo jej się zsuwała ciągle próbując odsłonić troche tego czego raczej było za mało na taką kieckę :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-11, 22:58 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Co racja to racja. Najlepiej poświęcić się troszkę i dokonać dobrego wyboru, aniżeli miałoby się później żałować. Boję się też o buty, bo jakichkolwiek nie założę na siebie, to mnie strasznie obcierają ;/ I też mam problem z ich kupnem, aby dobrze dopasować je do stopy. No cóż.... trzeba chodzić i szukać, innej rady nie ma. :)

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-11, 23:03 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Jak na lato wesele - to mozesz zawsze coś ze sandałów na szpilce wybrać... :)
Moze nie bedą obcierać :)
A wybór tez jest wielki :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-18, 01:32 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 02:35
Posty:100
Lokalizacja: stąd
Złty OK, pasuje i do brunetek i do blondynek. Odradzam kolor zielony, gdybyś nagle wpadła na taki pomysł. niedawno był strasznie modny, co druga kobieta na ślubie koleżanki ubrana była na zielono, już się opatrzył :-|


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-08, 19:15 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Ufff sukienka w końcu zakupiona została dzisiaj :D
Problem to jeszcze szpilki jakieś no i dodatki :)

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-08, 23:14 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
misia pokaz kiecke !!!!!!!!!!!!!!!!!1


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-08, 23:51 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
mery_blue napisał(a):
misia pokaz kiecke !!!!!!!!!!!!!!!!!1

No musze zrobić zdjęcie, bo w necie to bym chyba szukała, szukała i nie znalazła <lol>
Jakoś zapodam na dniach :P

To może chociaż teraz przybliże jak wygląda ;>
Hmm kolor, ni to taki myszkowy - popiel (sama nie wiem jak to określić) - satyna, do kolan,na szerokich, zakończonych kształtem ramiączkach, z dekoltem, z tyłu też lekki jest, ma zameczek, z przodu jakby takie fałdki małe zrobione i z klamrą w kolorze srebrnym - cekiny; do tego mam bolerko w kremowym odcieniu, które się dobrze komponuje właśnie z tą klamrą jak i cała resztą.
Na prawdę cieszę się, że dostałam coś na siebie. Nie trzeba robić nawet żadnych poprawek, w biodrach jest dopasowana.
Tylko teraz jakieś szpilki/sandałki. Skoro będzie to połowa lipca, to powinno być ciepło :roll:

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO