motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wyjątkowe sklepy z modnymi ubraniami
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-12-13, 13:01 
Adept

Cześć kobitki :)
Potrzebuję Waszej porady, ponieważ szukam ciekawych sklepów z ubraniami na jesień i zimę zarówno dla mnie jak i moich córek bo chciałbym trochę odświeżyć szafę i znaleźć też prezenty na święta dla nich. Czy macie jakieś swoje miejsca godne uwagi gdzie znajdę duży wybór modnych ubrań i przede wszystkim porządnie wykonanych? Pozdrawiam!

Zgłoś post

Re: Wyjątkowe sklepy z modnymi ubraniami
PostNapisane: 2018-12-17, 21:06 
Adept

Bardzo dobre pytanie, też mam już dość tych sieciówek które idą tylko w ilość i po 2-3 praniach sa już praktycznie do wyrzucenia ewentualnie do chodzenia po domu...

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-12-19, 21:20 
Nudziarz

Ja uwielbiam sklep Color Shake i zdecydowanie mogę Ci go polecić jeżeli szukasz nietuzinkowych, a zarazem modnych i kolorowych ubrań. Mają szeroki wybór zarówno dla nas jak i naszych pociech. Do tego bardzo fajne ceny i co ważne stawiają na jakość ich wykonania bo też produkowane są w naszym kraju.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-12-21, 10:18 
Nudziarz

Zgadzam się z poprzedniczką, akurat jeżeli chodzi o dobrej jakości ubrania to tutaj bez dwóch zdań jestem za https://colorshakestore.pl/ który jak sama zobaczysz przygotował bardzo szeroki wybór w kolekcji zarówno dla nas jak i naszych dzieci. Stawiają na wyjątkowe wzory, do tego zastosowanie kolorów czego brakuje w okresie jesienno-zimowym bo jednak większość osób ubiera się na czarno i szaro. Z nimi Twoja garderoba na pewno odżyje, a ja ostatnio kupiłam dla siebie bluzę Hoodie Tiger :)

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-12-21, 11:51 
Nudziarz

Ja kupuję markowe ciuchy, bo uważam, że to dobra inwestycja :P Oczywiście nie z wybiegów, ale po niewielkich cenach. Do moich ulubionych marek należy Calvin Klein. Outlet] Dessale daje nam naprawdę sporo rzeczy w super cenach :) https://dessale.pl/calvin-klein

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-12-21, 15:38 
Nudziarz

SandraOl napisał(a):
Ja uwielbiam sklep Color Shake i zdecydowanie mogę Ci go polecić jeżeli szukasz nietuzinkowych, a zarazem modnych i kolorowych ubrań. Mają szeroki wybór zarówno dla nas jak i naszych pociech. Do tego bardzo fajne ceny i co ważne stawiają na jakość ich wykonania bo też produkowane są w naszym kraju.

Hej, ja też z Colorshake co jakiś czas zamawiam i ten sklep należy do listy moich ulubionych. Do autork - jeśli szukasz sklepu z modnymi ubraniami w różnych ciekawych wzorach to będzie to dobry sklep dla Ciebie.

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-04-11, 12:47 
Adept

Co myślicie o tej bluzie https://adventuresports.pl/produkt/Mezczyzna-pl,Bluzy-meskie-pl,Bluzy-rozpinane-pl-1/double-hoodie-fz-rossignol-tekstylia-bluza-rossignol-double-hoodie-fz/162292 Potrzebuje czegoś do treningów na zewnątrz, a rano czy wieczorem jest jeszcze dość zimno. Licze na to że nie bedzie krępować ruchów. Czy ktoś ma może podobną?

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2