dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wyprzedaże!!!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-06, 10:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 15:28
Posty:33
Muszę przyznać, że do zakupoholiczki mi daleko. Czasem zajrzę do jakiegoś sklepu oferującego wyprzedaże. Natomiast marka ma dla mnie najmniejsze znaczenie. Najważniejsza jest jakość i to, jak wyglądam w danym ciuchu - czy do mnie pasuje i czy mi w nim do twarzy.

_________________
Pozdrawiam :)

http://www.maxiczill.pl/#/70/79384


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wyprzedaże!!!
PostNapisane: 2021-11-29, 17:35 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 12:11
Posty:1264
kajas napisał(a):
Czekacie z niecierpliwością na wyprzedaże w sklepach? Bo ja zawsze. Ostatnio kupiłam parę rzeczy na tanisport.pl( żal było by nie skorzystać). A wy gdzie najbardziej lubicie wyprzedaze?


Odświeżę nieco stary temat, ja lubię szukać wyprzedaży i promocji z Cross Jeansu jeśli nie ma akurat nic ciekawego na swojej stronie chodzę dalej (crossjeans.pl), limango.pl/crossjeans, na allegro.pl też coś znajduję, a z obuwia ostatnio do domu kupiłam sobie też w niskiej cenie espadryle https://www.eobuwie.com.pl/espadryle-cross-jeans-dd2r4104-beige.html?gclid=EAIaIQobChMIgMXsxL699AIVtWpvBB0B1gRSEAQYASABEgJwJPD_BwE&gclsrc=aw.ds


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO