dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Męska czarna bielizna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-09-10, 19:07 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 12:11
Posty:1264
Hej chciałam mojemu chłopakowi kupić komplet bielizny z Cross Jeansu, majtki są w kolorze czarnym, na gumce, która wydaje mi się, że nie będzie go uciskać w pasie - że będzie po prostu mu w nich wygodnie. Jak Wam się nosi tą bieliznę drodzy Panowie? Żony nie narzekają na np.farbowanie?
Nie ukrywam, że nie chciałabym tylko jednej pary majtek prać ręcznie tylko przez to, że farbują. Co o nich sądzicie? Mi się podobają do tego zachęca duża ilość bawełny. https://crossjeans.pl/on/akcesoria/bieliznaiskarpety/0346d-020-black


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Męska czarna bielizna
PostNapisane: 2020-09-10, 19:50 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 14:12
Posty:1265
Werciu mój facet lubi i chwali sobie bieliznę i skarpetki z Cross Jeansu, właśnie przez to, że mają miękki materiał, przewiewny, nic go nie uciska. Nie farbują możesz śmiało kupić! Będzie zadowolony z niespodzianki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Męska czarna bielizna
PostNapisane: 2022-05-08, 09:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-28, 16:16
Posty:16
Według mnie poszukiwania funkcjonalnej, dobrze wykonanej bielizny warto zdecydowanie zacząć od Valetta https://valetta.pl/ gdzie na pewno nie zawiedziecie się jeśli chodzi o jakość, cenę i jednocześnie różnorodność propozycji bielizny damskiej na co dzień, specjalne okazje, wyszczuplającej czy też stroje jedno i dwuczęściowe na plażowanie ;D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO