dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-25, 22:57 
No tak, ale takie przypadki są rzadkie. Zazwyczaj faceci farbują włosy ze względu na swoje widzimisię. Też tego nie rozumiem i dziwnie mi się to kojarzy. A kolczyki u faceta to już w ogóle... :shock:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-26, 10:46 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
CzcigodnyBuc napisał(a):
Janja napisał(a):
Mezczyzna musi byc czysty i zadbany.
Natomiast jako kobieta zupelnie nie rozumiem panow, ktorzy farbuja sobie wlosy...


A ja rozumiem, zwłaszcza gdy osiwiał, lub w wyniku wypadku część jego włosów ma odmienny kolor od reszty.


Mialam raczej na mysli panow, ktorzy maja po 30 lat i rozjasniaja wlosy, robia pasemka...
Co do starszych mezczyzn- ja mam meza starszego o kilkanascie lat, jest naturalnie lysy wiec nie znam osobiscie tematu siwizny itp.
Ojciec jest siwy, dziadek rowniez- to naturalne dla nas wszystkich.

W przypadku jakiegos zdarzenia losowego typu wspomniany przez Ciebie wypadek - tutaj sprawa jest inna- wiadoma.

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-26, 16:26 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Janja, robienie pasemek, bądź zmiana koloru w pewnym wieku nie przystoi. Rozumiem, gdy młodzi ludzie, chcący w ten sposób wyrazić swoje ja przefarbują się na zielono. Chociaż to również komicznie wygląda.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mezczyzna...
PostNapisane: 2010-06-14, 01:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-06, 19:18
Posty:10
Moim zdaniem zadbany mężczyzna nie musi być od razu gejem...
Ja dbam o swój wygląd, bo nie chce śmierdzieć i wyglądać jak bezdomny.
Jednak co do farbowania włosów to to jest już dziwne i za bardzo damskie.
Najlepsze są włosy naturalne (nie farbowane), bo jaki chłopak sobie włosy farbuje, a poza tym włosy się niszczą. A pasemka to już w ogóle "babskie"...
Co do kolczyków to się nie wypowiadam, bo to już na serio pedalskie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mezczyzna...
PostNapisane: 2011-01-30, 11:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-28, 14:15
Posty:39
Nie przesadzałbym z tym, że faceci o siebie nie dbają. Myślę że jednak ostatnio się zmienia na lepsze :D Nie wiem w jakim środowisku się obracacie, ale wśród moich znajomych nie mam kolegów, którzy by śmierdzieli potem, czy chodzili nieogoleni :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mezczyzna...
PostNapisane: 2011-06-29, 01:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-06-29, 01:14
Posty:9
Każdy normalny facet powinien o siebie dbać. Ważne jest, żeby nie popaść w paranoję. Faceci chodzący do kosmetyczki, robiący coś z paznokciami i tak dalej nie są już raczej zbyt męscy. Ludzie pokroju Szpaka to symbol absolutnej przesady. Chociaż może mieszam dwie różne sprawy...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mezczyzna...
PostNapisane: 2013-08-08, 09:34 
Niestety to prawda;( Ja uwielbiam chodzić zadbany, muszą być wyprasowane koszulę i obowiązkową bez zarostu;p Ale większość mężczyzn nie dba o siebie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mezczyzna...
PostNapisane: 2022-05-28, 14:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 23:18
Posty:97
Dla mężczyzn dbających o swój wygląd mam sklep https://edibazzar.pl/ w którym można kupić różne modne dodatki np. paski, portfele czy biżuteria dla mężczyzn. Szczerze polecam ze względu na dobrą jakość w stosunku do ceny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mezczyzna...
PostNapisane: 2023-03-25, 14:31 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 11:16
Posty:111
Uważam, że to dobrze, że mężczyźni dbają o siebie, mój chłopak ostatnio postanowił, że zrobi coś dla siebie i zamówił wiele dodatków w sklepie https://www.edibutik.pl/ Jest tam całkiem spory wybór w dobrej cenie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO