dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-25, 00:28 
mi takie buty się średnio podobają. ja wolę jednak zwykle a to dlatego iż dużo chodzę i muszą być wygodne. jak ktoś takie buty nosi , to spoko, tylko by były wygodne i tyle.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-25, 00:40 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Adi napisał(a):
oj,ja nie mówię że każdy od razu frajer, ale niektórzy specjalnie kupują żeby być super ziomem ;-) Teraz nagle moda się stała na to. Jeszcze kilka miesięcy temu stosunkowo mało osób nosiła takie szerokie buty. A teraz popatrz na ulicy co 4 osoba je ma. :shock: :-?

Ta wypowiedź mi się bardziej podoba i teraz mogę się z nią zgodzić ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-25, 00:42 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 23:47
Posty:71
Lokalizacja: warszawa-ursus
asiula_14_15 napisał(a):
Adi napisał/a:
oj,ja nie mówię że każdy od razu frajer, ale niektórzy specjalnie kupują żeby być super ziomem ;-) Teraz nagle moda się stała na to. Jeszcze kilka miesięcy temu stosunkowo mało osób nosiła takie szerokie buty. A teraz popatrz na ulicy co 4 osoba je ma. :shock: :-?

Ta wypowiedź mi się bardziej podoba i teraz mogę się z nią zgodzić ;-)








;-)

Nie ma to jak wyczerpująca odpowiedź :> //ema

_________________
Ale szastam piwami :D ale pijcie za moje zdrowie !! :D


Ostatnio edytowano 2008-03-25, 09:51 przez Adi, łącznie edytowano 3 razy

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-28, 23:38 
zeby nie zabrzmiec wulgarnie powiem tylko,ze ta mieszanka nie wyglada dobrze, no chyba ze ktos sie wstydzi swoich stóp 8-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-27, 14:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-04-27, 14:22
Posty:2
Okropieństwo!!!!! Niby wszyscy o tym wiedzą a mało kto stosuje! Przecież sandały są po to żeby noga fajnie oddychała jak jest cieplo... a tu czasem widzi sie kogos w sandałaach i takiej wielkie FROCIE!!!! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-13, 09:58 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
Dajcie spokój. Sandały są raczej po to, żeby chodzić bez skarpet. Widziałem w tamtym lecie dwóch różnych mężczyzn: Jeden w sandałach ze skarpetkami podwiniętymi do piszczeli, drugi w damskich podkolanówkach nisko opuszczonych;d jak to wygląda;d

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-19, 10:25 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-05-16, 14:24
Posty:18
sandały i skarpety to najstarszy duet w historii mody. już rzymscy legioniści paradowali dumnie w swoich wełnianych skarpetach owiniętych rzemieniami, wzbudzając zazdrość dzikich plemion na wschodzie. no tylko, że rzymskie sandały nosiło się przez cały rok


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-19, 22:31 
kazdy chodzi w tym w czym mu wygodnie, i tyle , ja sandalow nie mam , a do sandalow mozna zalozyc bardzo krotka sparpetke- przed kostke i po sprawie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-19, 23:41 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
IMO to i tak wygląda śmiesznie. To już prędzej bym chodził w adidasach w upale niż w sandałach ze skarpetkami, ale wiemy to tjest twoje zdanie, no offence.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-20, 11:08 
sam jestes smieszny ze swymi stwierdzeniami - moze niektorzy nosza sparpeki bo musza ? nie zastanowilo cie cie to ? a ty tak od razu wszystkich do jednego worka - i to ma byc podejscie niby 21 wieku ?? naucz sie troche myslec


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO