dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-31, 11:16 
Dziękuję wszystkim za opinie! I co mogę powiedzieć - jednak warto pytać o męskie opinie, bo te modele różnią się od mojego faworyta:D Oczywiście najładniejszy ten ostatni za miliony Euro, jednak kosztuje miliony Euro - to jego zdecydowany minus;)
Macie rację z tą sportową wersją, bo brat w sumie jest dość aktywny i myślę, że do końca studiów pozostanie:)
Mój wzrok zatrzymał jeszcze ten model - jest bardzo oryginalny, tylko zastanawiam się,czy nie za bardzo ...nonszalancki:) Plusem jest też to, że nie kosztuje miliona Euro;p Chciałabym wybrać coś do 600zł


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-31, 15:22 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
Nie wiem co prawda jak bardzo aktywny jest Twój brat, ale może powinnaś się zastanowić nad fachowym zegarkiem dla sportowców? W ofercie tego sklepu są i takie. Np. http://www.zegarki.com.pl/100175101-adidas-p-4141.html Kosztuje lekko ponad 6 stówek, a wydaje mi się, że posiada sporo ciekawych funkcji. Przemyślcie to.

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-31, 15:44 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Ja jednak jestem zdania, że coś klasycznego byłoby zdecydowanie lepsze.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-01, 21:24 
Hej. Kilka dni temu miałem okazję kupić tacie zegarek na urodziny i wybrałem ten model: http://allegro.pl/item788455044_nowosc_ ... stkie.html Nie jest drogi, a wg mnie jest świetny za taką cenę. Zgadzam się z przedmówcami, wszystko zależy od gustu, mi bardziej odpowiada elegancki niż sportowy :) Pozdrawiam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-01, 21:47 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Ten zegarek jest bardzo ładny. Nawet mam ochotę sobie taki sprawić ;)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-11, 12:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-07-26, 11:27
Posty:21
A widzieliście zegarki firmy Locman? Oczywiście to są cacka z górnej półki, bo ceny mają "dość" wysokie, ale za taki oryginalny i awangardowy zegarek byłabym w stanie dać trochę więcej kasy. Szczególnie fajnie prezentuje się "kolorowa" kolekcja. Ja np bratu (gdyby zasłużył ;-) ) zafundowałabym coś w tym stylu: http://www.minuta.pl/Zegarek+Locman+020 ... ,1,i2.html . Fajnie się prezentuje i jest wytrzymały, a mój bart to niezły hardcorowiec :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-11, 14:57 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
W życiu bym nie dał 800 stów za coś takiego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-11, 19:40 
Ja raczej też bym tyle nie dał za zegarek (ale widziałem nawet taki za 12 tysięcy ^^' ).
Nigdy wcześniej nie słyszałem o firmie Locman, może ma dobre zegarki, ale dla przykładu Casio ma świetne czasomierze i jest to renomowana firma, a ceny mają o wiele mniejsze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-11, 19:43 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Osiemset złotych za taki zegarek, to nie jest mocno wygórowana cena. Nawet muszę przyznać, że ma on w sobie to coś.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zegarek dla 18latka-pomóżcie
PostNapisane: 2012-12-23, 11:52 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-29, 12:03
Posty:134
Lokalizacja: Bywam w fajnych miejscach
A ja wybierajac zegarek dla osiemnastolatka wybrałbym coś ciekawego z przedziału 200-350 pln,
a resztę dał mu kasy w prezencie. W tym wieku nie docenia się jeszcze takich super prezentów za powyżej 900 pln, a szkoda by było żeby taki zegarek wypasiony 18-latek przehandlował na piwo...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO