dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Ceramizator opinie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-01-16, 10:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-28, 13:08
Posty:87
Lokalizacja: Warszawa
Powiem Ci tak - kiedyś używałem jakiegoś innego dodatku ceramicznego z allegro właśnie i niestety się nie sprawdził.
Moim zdaniem jak już dbać o silnik to kupić coś co spełni swoje zadanie w 100% - u mnie tak się stało w przypadku właśnie tego dodatku. Ten Ceramizator polecił mi znajomy, który też używał go dłuższy czas i także był zadowolony.

Kup coś sprawdzonego a nie będziesz żałował i będziesz zadowolony.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ceramizery - opinie o ceramizator
PostNapisane: 2014-01-16, 10:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-09-13, 09:24
Posty:32
Lokalizacja: Warszawa
Też tak myślę - dlatego wybrałem właśnie Ceramizator :)
Poczytałem na forach i głównie tego producenta polecają.

_________________
NOWOŚĆ - Chwilówka na 50 000 złotych
Przeczytaj na http://www.chwilowkibezkrd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ceramizery - opinie o ceramizator
PostNapisane: 2014-01-20, 11:43 
Faktycznie mniejsze spalanie po tym :D
Dolałem i już po 200 km zauważalna różnica :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ceramizery - opinie o ceramizator
PostNapisane: 2014-01-22, 22:17 
Mirosławek napisał(a):
Faktycznie mniejsze spalanie po tym :D
Dolałem i już po 200 km zauważalna różnica :)




Ile za to płaciłeś?
mniejsze spalanie dalej się utrzymuje?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ceramizery - opinie o ceramizator
PostNapisane: 2014-01-24, 22:11 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-12-30, 20:05
Posty:69
Ciekawe, nie wiedziałam że jest coś takiego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ceramizery - opinie o ceramizator
PostNapisane: 2014-01-28, 10:58 
Póki co się utrzymuje. Silnika nadal pracuje ciszej - Rewelacja :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ceramizery - opinie o ceramizator
PostNapisane: 2014-02-02, 19:44 
Naprawdę zazdroszę Wam użycia i skuteczności ceramizerów. Poczytałem z ciekawości kilka forów w tym temacie. Same ochy i achy. Tak się tylko zastanawiam, czy gdyby to wszystko byłoby takie świetne, to czy producenci nie zalecaliby stosowanie tego? Przecież wydają miliony na zmniejszenie spalania i emisji CO2, a wystarczyłoby wlanie ceramizera za kilka zł, ewentualnie dodanie do firmowego oleju. Spokojnie, cena oleju nie wzrosłaby dramatycznie, a producent oleju byłby ubóstwiany za olej zmniejszający spalanie o 1l/100km... Olej, dzięki któremu spalanie zmniejszy się o ułamek procenta uważany jest za świetny.
Może auta są mocno wyjechane? Przecież nowe auto praktycznie oleju nie bierze, choć niektóre w normie mają zużycie oleju do nawet 0,8l1000km
Sam używam kilku samochodów. Jeden mam od nowości i ma ok 250000km przebiegu. Zalewam go różnymi olejami (Elf, Platinum, Lotos, Mobil, Castrol) i oleju od wymiany do wymiany nie dolewam. W drugim aucie (tej samej marki) kupionym jako używany, a więc o przebiegu nieznanym (na pewno duuużo mijający się od stanu licznika - podejrzewam ok 300kkm) oleju musiałem dolewać ok 1l/3000km (czyli jak pisałem wcześniej wg mnie silnik zajechany). Postanowiłem "uratować" silnik. Dolałem coś co miało zmniejszyć spalanie, wyciszyć i wzmocnić itd. Silnik zrobił się cichszy, przestał brać olej. Czy spalał mniej - nie wiem. Przejechałem ok 2000km i poszła w długą uszczelka pod głowicą. Po remoncie silnik się koncertowo zatarł. Jaki miał na to wpływ dodatek? Nie wiem i się nie dowiem, ale przed "dodatkiem" nic nie pokazywało na niedomagania (oprócz niewielkiego zużycia oleju). Za to wymiana uszczelki pod głowicą i zatarcie silnika w tak krótkim odstępie czasu wydaje mi się dziwne.
Chciałbym również zwrócić uwagę na reklamy co niektórych dodatków co to niby pozwalają nawet bez oleju jeździć. Już samo to wydaje się śmieszne, nie mówiąc o tym, że niezależne badania mówią zupełnie co innego.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ceramizery - opinie o ceramizator
PostNapisane: 2014-06-26, 10:20 
Też dziwią mnie te pozytywne opinie, a przynajmniej ich ilość. Albo to jest sprawna akcja marketingowa albo rewelacyjny środek. Co do opinii dlaczego producenci nie dają tego jeżeli jest takie dobre, to wszyscy chyba zdają sobie sprawę z tego, że producentom nie zależy na aż tak długiej sprawności ich produktów. Obecna technologia pozwala na wykonanie naprawdę bardzo trwałych np. skrzyń biegów, a życie pokazuje, że są coraz bardziej zawodne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ceramizery - opinie o ceramizator
PostNapisane: 2014-09-30, 14:23 
1. Istotne, aby używać oryginały a nie podróbki. Jest produkt - Ceramizer. Ceramizator to podróba - wystarczy popatrzeć na stronę internetową :)
2. Produkt działa ale totalnego trupa nie wskrzesi.
3. Byłem światkiem testu jazdy bez oleju i jest to prawda. Jak ktoś nie wierzy niech śledzi organizowane testy i zobaczy na własne oczy.
4. Producenci produkują samochody na czas gwarancji - głównie zarabiają na częściach zamiennych.
5. Dawkowanie Ceramizera zależy od przebiegu auta i stanu jego zużycia więc pewnie dlatego standardowo nie łączą go z olejem.
Zastosuj, udokumentuj, nie zadziała - napisz o zwrot pieniędzy. Zadziała - mają akcję promocyjną (opisane na www.ceramizer.pl) i możesz dostać dodatkowy ceramizer za darm


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ceramizery - opinie o ceramizator
PostNapisane: 2014-10-24, 21:53 
Ciekawa sprawa, może faktycznie warto wypróbować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO