dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-01-18, 13:44 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Mój kumpel ma Volvo i bardzo sobie chwali- mi też ten samochód przypadł do gustu, to w końcu dobra, stara solidna firma. Ważne jest by dbać odpowiednio o swój samochód- wtedy nawet skromny smart będzie fajnie wyglądał- dobrze korzystać z markowych kosmetyków do pielęgnacji na przykład z all4auto.pl

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-19, 12:24 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Volvo jest spoko, mnie się bardzo podobają te samochody i mają w sobie klasę. Na pewno dużo więcej niż jakieś bmw, bo za tą marką po prostu nie przepadam. W kwestii dbania o samochód - wydaje mi się, że auto jest jakiegoś rodzaju wizytówką. Jasne, że nie wystarczy mieć mega wypasionego auta, żeby ludzie dobrze o nas myśleli, bo nawet jeżdżąc wspomnianym już wyżej smartem może tak być pod warunkiem, że będzie zadbany. A w sklepie all4auto.pl faktycznie mają niezłe kosmetyki do samochodu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie auto kupić?
PostNapisane: 2016-01-14, 14:42 
Zapraszam na jazdę testową nowymi modelami Peugeot'a http://kylex1.produktyfinansowe.pl/e/lead/1305/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie auto kupić?
PostNapisane: 2016-08-10, 01:24 
Ja jeżdżę od niedawna Audi A4 czarnym rocznik 2009, w skórze. Bardzo fajną ofertę wyhaczyłem na ćwierkacz.pl. Strona niezbyt znana, a jednak można znaleźć niezłe perełki.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie auto kupić?
PostNapisane: 2016-08-12, 10:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-12, 09:21
Posty:21
Często jeżdżę w teren więc postawiłem na większą dziecinkę Troopera tylko musiałem ją jedynie zmodyfikować o zawieszenie typu Ironman co by nie wisieć co chwilę podczas wyprawy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie auto kupić?
PostNapisane: 2017-03-27, 14:48 
generalnie ja używane kupowałem i ode mnie taka rada, żeby patrzeć na to co w środku, bo że auto ma rysę czy dwie i sprzedawca to jeszcze uczciwie pokazuje to nie ma co auta skreślać, ja kupiłem sobie potem z k2 venox do rys i spokojnie się wszystkiego pozbyłem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO