dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Lancia Delta
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-07-30, 16:26 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Zapisałam sie niedawno do klubu Lanci
http://www.lancia.pl/index.php?pid=113&id_model=4
a to dlatego ze auto zrobiło na mnie bardzo duze wrazenie podczas imprezy na Nowym Świecie -Warsaw Street Fashion gdzie odbyło się ofijalne pokazanie auta.
Sami zobaczcie i ocencie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-01, 19:11 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
Mi się to auto podoba, jednak mam pewne ale. Przede wszystkim boli mnie brak jakichkolwiek nawiązań do klasycznej Delty, HF Integrale. Drugie to niestety brak jakiegokolwiek sportowego zacięcia sportowego, jakim charakteryzował się jego "poprzednik" A tak poza tym to nic do tego samochodu nie mam :) Jako zagorzały fan motoryzacji uwielbiam każdy samochód, i nie ma samochodu który by mi się nie podobał, więc z tym też nie może być inaczej :)

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-11, 20:27 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
astonfan napisał(a):
Mi się to auto podoba, jednak mam pewne ale. Przede wszystkim boli mnie brak jakichkolwiek nawiązań do klasycznej Delty, HF Integrale. Drugie to niestety brak jakiegokolwiek sportowego zacięcia sportowego, jakim charakteryzował się jego "poprzednik" A tak poza tym to nic do tego samochodu nie mam :) Jako zagorzały fan motoryzacji uwielbiam każdy samochód, i nie ma samochodu który by mi się nie podobał, więc z tym też nie może być inaczej :)



Lancia Delta nie jest autem sportowym.Niczego nie znajdziesz w nim sportowego.Jest za to autem z klasa,stylowym i pełnym elegancji.Jest pewnie kierowana tez do innych odbiorców.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-23, 17:53 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
dolcia4 napisał(a):
Lancia Delta nie jest autem sportowym.Niczego nie znajdziesz w nim sportowego.Jest za to autem z klasa,stylowym i pełnym elegancji.Jest pewnie kierowana tez do innych odbiorców.


Właśnie do tego nawiązuję. Napisałem, że nie jest autem sportowym i nie ma nawet najmniejszego elementu łączącego ją ze sportową HF Integrale, której de facto formalnie jest następcą, więc powinien coś wspólnego z nią mieć. Chociażby najmniejsze nawiązanie do tradycji tej właśnie dawnej Lancii.

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-23, 20:33 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
Dla mnie to xero fiata bravo :/

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-23, 20:50 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
Butters napisał(a):
Dla mnie to xero fiata bravo :/


Poniekąd masz rację, i poniekąd jest to w pewnym stopniu uzasadnione. Gdyż Lancia i Fiat, jako dwa bliźniacze koncerny mają prawo do swoich projektów, i nie ma w tym nic złego. Jest nawet kilka małych "adaptacji" Fiata Bravo w Lancii Delcie. I nie uważam tego za nic złego. To jest właśnie właściwe podejście. Fiat Bravo został zaprojektowany dla klientów klasy średniej, natomiast Lancia Delta jest uzupełnieniem oferty Fiata w model klasy wyższej. A żeby było wiadomo, że to jednak Lancia Podlega Fiatowi a nie żadnemu innemu producentowi, to wprowadzili parę elementów wspólnych, czy nawet odrobinę podobna linia nadwozia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-26, 10:13 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
odbrobine podobna? gdyby nie atrapa chlodnicy i znaczek to bym sie nie skapnal ze to nie fiat :/ chyba cos jest nie tak skoro na przeciagu paru zdna piszesz 2x "i nie ma w tym nic zlego". Kolego to jest zle, jesli by wszyscy producenci tak robili to niedlugo wszystkie samochody by sie zaczely tylko znaczkami roznic. Ta lancia jest ladna ale nic nowego swoja stylistyka nie wprowadza. troche przypomina mi to zachowanie chinskich producentow podrobek, mysle ze lancia powinna byc choc ciut ponadto, zwlaszcza ze juz dawno nie bylo nowego modelu z ich stajni.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-29, 21:12 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
Ja uważam że to jest tylko i wyłącznie kwestia gustu. A poza tym dzięki temu, że wiele elementów zostało wprowadzonych z Fiata Bravo, można taką Lancię nabyć za o wiele mniejsze pieniądze :)

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-29, 23:25 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
astonfan napisał(a):
A poza tym dzięki temu, że wiele elementów zostało wprowadzonych z Fiata Bravo, można taką Lancię nabyć za o wiele mniejsze pieniądze :)


błąd

można ją jedynie wyprodukować za mniejsze pieniądze

klient zapłaci za markę Lancia, a nie Fiat.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-30, 08:51 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
Cytuj:
można ją jedynie wyprodukować za mniejsze pieniądze

klient zapłaci za markę Lancia, a nie Fiat.


Gdyby była wyprodukowana za jeszcze większe pieniądze kosztowałaby jeszcze więcej. Owszem, klient płaci również za to, że jest to Lancia a nie Fiat czy Dacia, ale gdyby koszty produkcji były większe samochód kosztowałby jeszcze więcej ;)

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO