dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-05-14, 21:25 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
zysio napisał(a):
wichura napisał(a):
ponieważ moja się popsuła, przez miesiąc była w naprawie, po czym stwierdzono ze jej nie naprawią, do tego sytuacja w sklepie była już bardzo nie przyjemna jeśli chodzi o wymianę sprzętu na inny, po prostu mam uraz do tego rodzaju sprzętu z w. w. powodów:P



Wiesz, to nie argument dla mnie.

Równie dobrze mógł Ci się popsuć telefon, telewizor, zmywarka czy inny odkurzacz - i co? Przestałbyś kupować te przedmioty bo byś miał uraz - i zacząłbyś żyć jak ludzie kilka pokoleń wstecz?

Popieram Zysiu :P
Po za tym
wichura jak sam sie przyznałes kupiłes zwykłe "dziadostwo"<to juz moje nazewnictwo> za całe 350 zł...
No cóż.. jesli za tą cene oczekiwałes cudów to mozesz miec pretensje tylko do siebie a nie do navi ...

Tak samo jest z tv i innymi sprzetami.. trzeba troche zainwestowac..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-14, 22:08 
Ja sie nie zgodze ze nawigacja to zlo. to rozumowanie ciemnoty. poprostu trzeba umiec korzystac z tego urzadzenia jak z kazdego innego i jak wiadomo nie mozna za bardzo na niej polegac - to jest tylko urzadzenie ktore pomaga w dotarciu do celu , a kierowca ma obowiazek patrzec na droge i znaki itp. co do sytuacji w sklepi - coz kazdemu moze sie przytrafic.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-15, 14:23 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
DOBRA DOBRA, przyznaje ze navi jest dobrą rzeczą,:PPP

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-03, 12:31 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
To zło bo myli:P NIe no ma też pozytywne cechy:)

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-09, 19:34 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
jeżeli kupiłeś jakiś badziew z Biedronki to może i się zepsuło ;) ja bez nawigacji był zginęła, bo moja orientacja w terenie jest typowo kobieca...ale dzięki miłej obsłudze lucasgsm.pl, która cierpliwie mi wytłumaczyła i poleciła najlepszą nawigację, mam mio moov 500 i teraz mogę pojechać wszędzie..chyba nawet jeszcze nigdy mnie nie wyprowadziła do żadnego jeziora, także bez nawigacji to ja za miasto nie wyjadę :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-09, 22:20 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
Osobiście nie korzystam z nawigacji, wystarczy mi dobra mapa... miałem jednak kilka dni styczności z nawigacją TomTom chyba "7" to była, bardzo dobrze prowadziła mnie po Katowicach, a głos lektora momentami był zabawny :mrgreen: "K***a Japierdo** gdzie Ty jedziesz...? Zawracaj !" "Trzymaj się lewego pasa bo inaczej tylko popiół z Ciebie zostanie" " Wjeżdżasz na drogę ekspresową, teraz pokarz co ta bryka potrafi" i takie tam :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-28, 00:41 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
hehehe,no mnie te teksty rozwalały - znajomy miał wgrane do TomToma to przecudne oprogramowanie, które "delikatnie" sugerowało, że skręcił w złą stronę...:D I GPS to nie jest zło, pod warunkiem, że gdy się go słucha to nie przestaje się myśleć;P Nawet mój tata, który zna niemal całą Polskę na pamięć, bo był kiedyś kierowcą - wreszcie przekonał się do GPSa. Zamowił na lucasgsm.pl -słysząc od znajomego, że mają niezły wybór i że GPS to jużstandard, a mój tata nadal nie ma - MioMoov z mapami Polski i jest zachwycony. Łatwo można ominąć każdy korek i wypadek, nawet na nieznanych, mało uczęszczanych drogach naszego Beskidu. Że tak powiem - nawigacja zawstydziła mego tatę:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-28, 20:14 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Mam jakąś dziwną nawigację wbudowaną w samochód, przy czym nie miałem tam mapy żadnego polskiego miasta, więc musiałem dokupić. Lektorka ma chyba chorobę gardła, zaś jej porady są niczym z kursu jazdy: Za 200 metrów, skręć w prawo. W tym celu, zmień pas na możliwie najbliższy prawej krawędzi i zredukuj bieg.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-02, 22:10 
Szukam jakiejś rozsądnej nawigacji do nabycia, na forum znalazłem jakieś testy Mio z serii S (http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?p=139757#139757) czy ktoś z was ma może takie urządzenie i mógł by obiektywnie coś powiedzieć jak się sprawuje??


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-09, 14:00 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Ja się na tym kompletnie nie znam ale mój ojciec, który do niedawna był zawodowym kierowcą poleca sklep wasserman.pl. Wysyłka jest bardzo szybka a sprzęt porządny i w przystępnej cenie. powoli zaczynam się zastanawiać czy czasem mi by się coś takiego nie przydało

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO