dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

VW golf
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-01-21, 14:28 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Co myślicie na temat VW GOLF-a :?:
Mam tu na myśli generacje mk1 - mk3. Spotkałam się z wielką krytyką co do tych samochodów, a to, że wsiora, wieśwagen, burak itp. itd. Są tacy, którzy potrafią zadbać o nie w odpowiedni sposób, i nie mam tu na myśli tuningu, który wygląda jak pół biedy, ale coś, co po fachowych modyfikacjach daje osiągnięty cel :)
Jestem ciekawa waszych opinii, może wy sami byliście w posiadaniu golfa i spotkaliście się z różnymi komentarzami na ich temat :]
Zatem piszcie....... :mrgreen:

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-21, 19:07 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Dla mnie Golf - to jednoznacznie albo I albo II, tylko GTI i wyłącznie w dziewiczym stanie, nie dłubany ani przez profi tunerów, ani przez Zdzicha z Frankiem w wiejskiej stodole.

A to, że niektóre grupy społeczne zrobiły taki antyprestiż marce, to inna sprawa. Inną sprawą też jest, że od III generacji Golf jest po prostu nijaki, a brak pomysłu na nową generację widać między V a VI.

Generalnie niespecjalnie przepadam za tym autem, bo: jest tego dużo, jeździ mi się za twardo, no i ma przedni napęd. :-P

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-21, 23:03 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Golfik - dobre autko... :D

czy wiesniackie?
W Pl niestety weszło w krew ze tak jest..
Mlodzi ludzie ściagają z zachodu te auta i je tunungują w nijaki sposób..

W De zeby mieć golfa niestety trzeba duzo dopłacic - więc mało młodych ludzi nimi jeździ :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-23, 13:20 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
mery_blue napisał(a):
Golfik - dobre autko... :D


respect :mrgreen:

W PL jest tak, że Golf uchodzi tu za tanie auto i wielu studentów na nie stać, w porównaniu jeszcze do Golf'a 4, co jest nadal mało widziane, wśród młodych ludzi.
mery_blue napisał(a):
Mlodzi ludzie ściagają z zachodu te auta i je tunungują w nijaki sposób..

Wiadomo, wszystko w granicach rozsądku.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-23, 18:21 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
misia24 napisał(a):
W PL jest tak, że Golf uchodzi tu za tanie auto


:shock: :shock:

Golf to akurat takie auto, które w porównaniu do konkurencji w swojej klasie masakrycznie trzyma cene, osobiście nie wiem z jakiego powodu.

A jak ma nie być względnie tanie - zakładając Golfa 3, której to generacji najmłodszy egzemplarz ma teraz 12 lat.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-24, 20:11 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
misia24 napisał(a):
W PL jest tak, że Golf uchodzi tu za tanie auto i wielu studentów na nie stać, w porównaniu jeszcze do Golf'a 4, co jest nadal mało widziane, wśród młodych ludzi.


Kwestia tego typu, że Golf właśnie do najtańszych nie należy, a zwłaszcza z silnikami Diesla, które są chyba jednymi z najbardziej dopracowanych silników w historii. 1,9 TDI grupy Volkswagen niedługo już przejdzie do historii. Uważam jednak że to, iż tak długo ten model trzyma cenę jest jak najbardziej uzasadnione. Dobra jakość wykonania i użytych materiałów, solidność i niezawodność-za to jednak trzeba płacić.

Golf solidnym autem jest, nie da się niestety ukryć, że okropnie nudnym. Pomiędzy 3 a 6 generacją nic się nie wydarzyło, można powiedzieć iż jego wygląd nie jest zmieniany a jedynie odświeżany co kilka lat. Honor modelu próbuje ratować odmiana GTI, i czteronapędowe R32 (które trzeba przyznać też do największych potworów nie należy).

Była nawet całkiem niedawno wersja Volkswagena z turbodoładowanym silnikiem W12 pochodzącym z Bentleya, tylnym mostem pochodzącym z Lamborghini Gallardo i całość osadzona na aluminiowej ramie z audi R8. Został on przygotowany na coroczny zlot fanów Golfa GTI przez grupę Volkswagena. Całkiem nieźle wyglądał :)

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-22, 18:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-02-16, 20:51
Posty:14
Ja jestem wielkim fanatykiem golfów i tez spotkałem się wieje razy w wbitami na nie.

_________________
klimatyzacja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-23, 12:07 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Dziwisz się?

Nawet spod byle świateł niedowartościowane łebki Golfami próbowali się ze mną ganiać. Najlepszy był koleś w Chełmie :-D Idiota szedł na czołowe, byle by tylko mnie wyprzedzić. Ulitowałem się nad nim bo z dziewczyną jechał, widziałem, że pobladła. Gdyby jechał sam, to bym go nie wpuścił, musiałby hamować, albo się nadziać na kogoś na przeciwnym pasie; ja chamstwa nie lubię i w taki sam sposób je tępię.

I tacy ludzie niestety wizerunek marki kreują. Albo w taki sposób, albo obwieszając niczemu nie winne auto spojlerami i światełkami jak choinkę.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-23, 19:29 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
zysio napisał(a):
I tacy ludzie niestety wizerunek marki kreują. Albo w taki sposób, albo obwieszając niczemu nie winne auto spojlerami i światełkami jak choinkę.

Ale nie każdy..... nie każdy :] Mam znajomego, który posiadał Golfa i nie robił takich cudów niewidów :P Trzeba znać granice i wiedzieć jak przystroić auto, żeby wygladało inaczej, ale nie szokowało.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Ostatnio edytowano 2009-02-23, 20:55 przez misia24, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-23, 20:44 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Misia, ale 1 burol, który obwiesi auto jak choinkę jest bardziej zauważalny niż 10 normalnych, prawda? :-)

Co nie zmienia faktu, że masz rację :-)

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO