dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zapytanie.....
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-30, 00:18 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-30, 19:15
Posty:278
Lokalizacja: domyśl się
Zastanawiam się nad kupnem auta i chciałbym się dowiedzieć jakie kupić z większym silnikiem np. 2,5l V6 czy jakiś mniejszy silnik jak 1,6 1,8 a chce zakupić forda monde mk1 jeśli ktoś mógł by doradzić to będę wdzięczny za jakom kol wiek pomoc.....

_________________
Obrazek

Polecam tą firme rodzinną:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 01:56 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
Ja Ci radze kupic Passacika :-) swietne autko moj brat ostatnio zakupil 1.8 TDI Po prostu luxus nie bedziesz zalowal tego zakupu 2000 rok okolo 25 000PLN :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 06:16 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-30, 19:15
Posty:278
Lokalizacja: domyśl się
No wiesz nie jestem przekonany do wolkswagena a i po drugie dizel odpada jak coś to tylko bęzynka i nie za 25 tyś jak coś to najwyżej do 9tyś bo mam też jeszcze inne wydatki....

A mam na oku MK1 2,5l V6 za 8tyś jeździłem tym autkiem i wiem kto nim jeździł mnie chodzi mały silnik czy większy chodzi o spalanie i ekonomie w portfelu....

Pozdrawiam serdecznie wszystkich...

_________________
Obrazek

Polecam tą firme rodzinną:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-01, 09:53 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
goguś napisał(a):
No wiesz nie jestem przekonany do wolkswagena a i po drugie dizel odpada jak coś to tylko bęzynka i nie za 25 tyś jak coś to najwyżej do 9tyś bo mam też jeszcze inne wydatki....

A mam na oku MK1 2,5l V6 za 8tyś jeździłem tym autkiem i wiem kto nim jeździł mnie chodzi mały silnik czy większy chodzi o spalanie i ekonomie w portfelu....

Pozdrawiam serdecznie wszystkich...


Jeśli chodzi Ci o ekonomie to raczej logiczne że wybierzesz coś z mniejszym silnikiem, jeśli nie zamierzasz wariować tym samochodem to 1,6 w zupełności Ci wystarczy. Taki silniczek powienie przy spokojnej jeździ spalić tak koło 6 litrów benzyny (w autach po niżej 10 lat). Jeśli VW Ci nie pasi polecam marke Nissan np. Primera z 1996 roku, za 8 tysiaków spoko takiego kupisz. Ładne autko, małe spalanie i dosyć dobra dynamika jazdy, 200km/h takim na prostej złapiesz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-01, 10:02 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-30, 19:15
Posty:278
Lokalizacja: domyśl się
Ostatnio odwiedziłem forum forda i poczytałem co nieco opinii na temat tego autka i stwierdziłem iż jednak kupię to mk1 2,5l V6 ponieważ w spalaniu wychodzi tyle samo co mały samochód ale jaki komfort jady i w ubezpieczeniach też nie jest duża różnica bo zaledwie 200zł na rok a na trasie to MK1 spaliło nam 7,5l benzyny na 100Km przy średniej prędkości 120 / 130kn/h a po mieście przy spokojnej jeździe spala w granicach do 10l więc patrząc wszystkie za i przeciw ja zostaje przy większym silniku i przy tym modelu......

_________________
Obrazek

Polecam tą firme rodzinną:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO