dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jak zrobic dobra imprezke ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-20, 23:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-03-09, 08:29
Posty:2
Witam ,
Niedawno zrobiłem imprezkę i wyszła beznadziejnie ;/
Chciał bym zapytać się Was , jaki jest przepis na dobra imprezkę ^^
Zadam Wam parę pytań a Wy postarajcie się na nie odpowiedzieć ok?

Szczególnie ważne są opinie dziewczyn(ale i nie tylko) Wasze gusta muzyczne/alkoholowe itd :)

Z góry dziękuję ;*

A wiec chciał bym by impreza była w tym stylu ; D :
http://www.youtube.com/watch?v=uSD4vsh1zDA

Nie chodzi mi o malowanie się mazidłami itp tylko o to jak zrobić taki [CENZURA] klimacik ? ; D

A wiec:
1)Muzyka przy której można poskakać , taka z POWERem?(coś w stylu Inna, BLACK EYED PEAS <3 , ect)
Jakich wykonawców/utwory byście mi polecili ?

2)Klimat ?(zgaszone /przyciemnione/zapalone światło ?,świeczki ? itp )
3)Alkohol(lepiej sama wódka czy mieszać ? jak tak to co ? Tutaj mi chodzi o to byście mi dali jakieś przepiski na jakieś nieznane a pysznościowe drinki dla dziewczyn . Takie z własnego doświadczenia jeżeli macie ; P
I powiedzcie mi jakie alkohole ? Sama woka ? Czy może jeszcze coś innego .. No i nie zapomnijcie o tych drinkach .. Jeśli ktokolwiek zna jakiś super przypiski na drink z wódka dla lasek to niech się nie krepuje ;) )

3)Używki? Bedzie faja wodna ale zastanawiam się nad ziołem .. Myślicie ze zioło to przesada ? A możne tylko fajka wodna wystarczy ? W sumie zioło to nie przesiada , pośmieli byśmy się ale boje się ze w połączeniu z alcoo może coś się stać ;/

4)Jakieś śmieszne zabawy w stylu "Gra w butelkę"? Zawody/konkursy które "zbliżają do siebie" ^^ i przy których jest duzo śmiechu ? Znacie jakieś ? (tutaj szczególnie są ważne porady dziewcząt ; P w co się lubicie bawić drogie panie ?

5)Jedzenie?(Chipsy na pewno , ale moze znacie jakieś rzeczy które dobrze komponują się z wódka ? ^^)

6)Jak pic by się nie porzygać ;/ (Moze macie jakieś leki/domowe sposoby na to by się nie porzygać? Moze pic tylko raz na jakiś czas ? <- ale wtedy nie ma zabawy D; )

7)Zapach wódki (jak pozbyć się zapachu wódki ? tak by nie było czuć z ust?)

8)Kac ;/ (jakieś leki /domowe sposoby na kaca ?)

Szukałem już w internecie ale są same idiotyczne i nie sprawdzone sposoby a ja bym was prosił byście powiedzieli coś ze swojego doświadczenia ; )

Z góry dziękuje ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak zrobic dobra imprezke ?
PostNapisane: 2010-03-21, 00:12 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
jobb094 napisał(a):
1)Muzyka przy której można poskakać , taka z POWERem?(coś w stylu Inna, BLACK EYED PEAS <3 , ect)
Jakich wykonawców/utwory byście mi polecili ?


Włącz komputer, otwórz stronę youtube.com i pozwól gościom by sami decydowali, czego chcą słuchać.

Cytuj:
2)Klimat ?(zgaszone /przyciemnione/zapalone światło ?,świeczki ? itp )


Wymień żarówki na takie mleczne. To powinno starczyć.

Cytuj:
3)Alkohol(lepiej sama wódka czy mieszać ? jak tak to co ? Tutaj mi chodzi o to byście mi dali jakieś przepiski na jakieś nieznane a pysznościowe drinki dla dziewczyn . Takie z własnego doświadczenia jeżeli macie ; P
I powiedzcie mi jakie alkohole ? Sama woka ? Czy może jeszcze coś innego .. No i nie zapomnijcie o tych drinkach .. Jeśli ktokolwiek zna jakiś super przypiski na drink z wódka dla lasek to niech się nie krepuje ;) )


Appletini: zmieszaj wódkę z likierem jabłkowym
Gin z tonikiem: wiadomo
Martini: 90 ml dobrego wermutu i 30 ml ginu
Pinacolada: 30 ml białego rumu, 30 ml mleczka kokosowego i 60 ml soku z ananasa

Cytuj:
3)Używki? Bedzie faja wodna ale zastanawiam się nad ziołem .. Myślicie ze zioło to przesada ? A możne tylko fajka wodna wystarczy ? W sumie zioło to nie przesiada , pośmieli byśmy się ale boje się ze w połączeniu z alcoo może coś się stać ;/


Raczej byłbym ostrożny z kupowaniem marihuany. Pamiętaj, że na forum mają wgląd różni ludzie, różnych zawodów ;-) Pozwól gościom samemu przynieść "zioło". W przeciwnym wypadku, mogłabyś zostać pociągnięta do odpowiedzialności, za udzielenie substancji zakazanych.

Ciekawe jest palenie fajki wodnej przez piwo.

Cytuj:
5)Jedzenie?(Chipsy na pewno , ale moze znacie jakieś rzeczy które dobrze komponują się z wódka ? ^^)


Nabiał. Np. kanapki z twarożkiem, jajkiem, szynką. Takie minikanapeczki. Lepiej pić na pełen żołądek, niż na pusty.

Cytuj:
6)Jak pic by się nie porzygać ;/ (Moze macie jakieś leki/domowe sposoby na to by się nie porzygać? Moze pic tylko raz na jakiś czas ? <- ale wtedy nie ma zabawy D; )


Wypij łyżkę oleju z oliwek, bądź do smażenia przed. Uchroni żołądek.

Cytuj:
7)Zapach wódki (jak pozbyć się zapachu wódki ? tak by nie było czuć z ust?)


Rozgryźć goździka. Albo liść laurowy. Smak paskudny, ale zabija wszystkie inne.

Cytuj:
8)Kac ;/ (jakieś leki /domowe sposoby na kaca ?)


Rano wypić 25 g wódki. A potem pić dużo wody i dużo mleka. Dobrze jest także wypić dużo wody przed położeniem się spać.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-21, 00:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-03-09, 08:29
Posty:2
up naprawde wielkie dzieki za gites odpowiedzi ;)
ale prosil bym jeszcze o wiecej ; D
z gory dziekuje ;)

Cytuj:
Raczej byłbym ostrożny z kupowaniem marihuany. Pamiętaj, że na forum mają wgląd różni ludzie, różnych zawodów Pozwól gościom samemu przynieść "zioło". W przeciwnym wypadku, mogłabyś zostać pociągnięta do odpowiedzialności, za udzielenie substancji zakazanych.

Akurat mieszkam w Belgii a tu od osiemnatki jest dozwolone wiec nie ma zadnego problemu
; D hi hi


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-21, 16:56 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
jobb094, nie ważne gdzie mieszkasz. Piszesz na polskim forum, które, jak mniemam, jest na polskim serwerze. Więc lepiej być ostrożnym, bo administracja może mieć pewne nieprzyjemności.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-08, 09:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-01-16, 17:30
Posty:7
skombinuj duzo wodki , bedzie na pewno dobrze


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak zrobic dobra imprezke ?
PostNapisane: 2010-08-09, 15:35 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Planowanie domówki i tak się kończy tak samo. Każdy przychodzi z takim alkoholem jak lubi, nuta leci taka jakąś lubi gospodarz, chyba, że ktoś się dorwie do sprzętu grającego. Przynajmniej tak wyglądają domówki w Nowej Hucie :). Zazwyczaj zaczyna się nudno, a potem jak się rozkręci, to ciężko wygonić wszystkich do domów :).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak zrobic dobra imprezke ?
PostNapisane: 2014-07-15, 22:07 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Dobra imprezka nie zalezy wcale od ilości alkoholu czy rodzaju muzyki, ale od ludzi z którymi się spotykasz/których się zaprasza na imprezki:)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak zrobic dobra imprezke ?
PostNapisane: 2014-08-31, 21:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-30, 22:14
Posty:51
Jak ekipa jest dobra to wystarczy muzyka, jakiś alko:) Ja nie chcę się chwalić ale co roku robię ognisko a jak robię to sąsiedzi myślą że się palimy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak zrobic dobra imprezke ?
PostNapisane: 2015-03-06, 20:43 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
oo takie ognisko w swoim własnym ogródku, albo grill na tarasie...mmmmm ale się rozmarzyłam...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak zrobic dobra imprezke ?
PostNapisane: 2015-04-20, 13:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-10-17, 11:45
Posty:33
dobra muzyka to podstawa - jakś fajna playlista i prjektor do tego, zeby teledyski wyswietlać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO