dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-07-21, 21:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2006-07-17, 20:17
Posty:24
Rock metal nu-metal itd. :-P
Czysty relaks :mrgreen:

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-26, 15:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2006-07-26, 15:10
Posty:2
A jacyś fani Jean Michel Jarre'a? Albo Tool, może też Closterkeller? Co o nich sądzicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-28, 15:18 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ja słucham muzyki w zależności od nastroju. Czasami Goyę a czasami Lordi :-P
Jest tylko jeden typ muzyki której nie znoszę: takich "jęczących" piosenek, czyli wolnych, cichych, w których nie można znaleźć melodii jak np. "Don't speak" Anny Marii Jopek

A co do wspomnianych wcześniej wykonawców to pierwszego nie lubię za specjalnie, reszty nie znam :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-30, 09:01 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
O! Dokladnie tak, zgadzam sie z ema. Ja wogole nie lubie Jopek bo te piosenki sa dla mnie jakies takie zadne.

Jesli chodzi o Jeana Michel Jarre'a to w sumie nie slucham takiej muzyki, ale kiedy byl koncert w stoczni to milo mi sie tego sluchalo (oczywiscie w telewizji ogladalam), ale podobalo mi sie. A reszta zespolow jest mi obca, wiem ze takie sa ale nie slyszalam nigdy :idea:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-02, 15:07 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-02, 10:09
Posty:15
Lokalizacja: KrK
techno jest okej, ale trzeba to czuć... ja np. nie znosze metalu, bo nie rozumie tej muzyki, ale przez to nie potępiam mojego chłopaka :shock:
Najczęście słucham Techno, Hardstyle, House... to jest to co lubie...
Polecam:
Tiesto(gra trance), Clubbasse, EastClubbers, Dj Ramon Zerano, Brooklyn Bounce, Safri Duo...
Jak cos sobie przypomne to WAM jeszcze napisze 8-)

_________________
>>>NiE uFaM nIkOmU...kOcHaM tYlKo TyCh Co Na To ZaSłUżYlI<<< WEJDZ NIE POŻAŁUJESZ=Pokaż, że jesteś odważny!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-21, 17:19 
AERO napisał(a):
A jacyś fani Jean Michel Jarre'a? Albo Tool, może też Closterkeller? Co o nich sądzicie?


Jean Michel Jarre jest ok, chociaż nie jestem wielką fanką muzyki elektronicznej, jednak uważam, że facet ma talent (do wydawania kasy też ;-) )
Natomiast Crazy Frog sprofanowało jedną z jego piosenek ;/ Nie wiem czy wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale Popcorn jest tylko żałosną próbą... hmm.. no właśnie, czego? Zmiany piosenki na "lepszą"? :-|

Tool... hmm... mam wszystkie płyty :-) są super, w ogóle progressive jest super :-)

Closterkeller, przyznam, że nie słyszałam :-(

Ogólnie, nie lubię techna, hh, rapu, za reggae też nie przepadam, chociaż Bob Marley to klasyka :-)
Słucham rocka (ale rocka a nie punku!), progressive rock jest ok ;] Rzadziej coś mocniejszego, czasem grunge.
Nie przepadam za metalem, a muzyka jest dla mnie czymś dzięki czemu mogę się uspokoić, a nie wyżyć, ale to już każdy ma do tego indywidualne podejście ;-)

Konkretne zespoły.. hmm.. oczywiście Tool, Pink Floyd, System of a Down, Pearl Jam, Aerosmith... mniej więcej te klimaty ;] Słucha ktoś tego co ja? :-P

Ale się rozpisałam :-P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-21, 17:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2006-08-21, 17:00
Posty:3
Lokalizacja: podkarpacie
Ten post na górze to mój, nie wiem dlaczego wyświetlił się jako dzieło jakiegoś "Gościa" ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-26, 10:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2006-08-26, 09:57
Posty:8
Lokalizacja: ....::KUBA::....
Tylko PUNK i tylko REggae.

_________________
....::: P>>>>>>>U>>>>>N>>>>>>K ::...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-31, 18:32 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Kazdy rodzaj jest ok w zaleznosci od nastroju...Kiedy jestes zly/a, szczesliwy/a, zakochany/a, rozmarzony/a itd... moge sluchac kazdego rodzaju byle podobala mi sie dana piosenka i byla w miare zrozumiala ( chodzi mi tu o metal w ktorym niezadko nie slychac tekstu, a sam growl)...

Prosba do fanow reggae...Moglibyscie polecic wasze ulubione kawalki...Bylbym w niebowziety ;-)

peace V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-09-01, 02:29 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
Chyba najlepiej przesluchaj sobie plytke Habakuka "muzyka, slowo, liczba, kolor", to chyba najlepsza plytka z kawalem polskiego reggae :mrgreen:
Natty pewnie mnie poprze, nie?:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO