dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-07-02, 14:22 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-14, 21:41
Posty:139
Lokalizacja: krakow
Bo disco polo jest glupie... sluchalam jak bylam guwniarzem, bo nie wiedzialam ze istnieje takie cos jak Viva lub MTv .... :-/
Ps. nie chcialam urazic tych co je sluchaja... ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-02, 15:07 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-07, 00:27
Posty:166
Lokalizacja: z przodu
anlla:* napisał(a):
Ps. nie chcialam urazic tych co je sluchaja...

Ja czasmi słucham i nie czuję się urażony :->
A co się się podoba na Vivie Czy MTv? Kiedyś to może i tak, ale teraz to ja tego słuchać nie mogę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-02, 15:23 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-14, 21:41
Posty:139
Lokalizacja: krakow
goog napisał(a):
A co się się podoba na Vivie Czy MTv? Kiedyś to może i tak, ale teraz to ja tego słuchać nie mogę.


dlaczego ?? owszem troche bardzo sie zmienila viva, czy tam Mtv ale czasem fajne kawalki uda im sie puscic... no a coz innego mozna robic w nudny dzien jak nie skakac z kanalu na kanal :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-07, 22:27 
Mandaryna:D hm.. z tego co wiem miala wyjść nowa plyta w te wakacje. ale jak narazie coś nie slychać. po tym występie podczas festiwali w Sopocie powinna zastanowić się poważnie nad tym czego tak naprawde chce. jest niezłą tancerką i może niech tak zostanie. bo nie umie śpiewać, nawet jeśli bardzo tego chce. spełniła swoje marzenie.. nagrała płyte. dziękuję. niech się weźmie za taniec;)robi fajne show.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Mandaryna
PostNapisane: 2006-07-07, 22:33 
Witam! Tak w ogóle to jestem pierwszy raz na waszym forum i na tej stronce. Jeżeli chodzi o Mandaryne - aktualnie do niej nic nie mam, nawet kupiłam sobie ostatnio jej płyte "Mandarynkoway Sen", kupiłam ją dlatego że kosztowała ona 9,99zł w Media Mrakt. na serio! A pamiętam jeszcze miesiąc temu była ok 30zł... jak zaczęłam przesłuchiwać tą płytkę... będe szczera... daleko jej do ideału... nawet mogę powiedzieć że dzisiejsza technika czyni cuda... nie wiem jak oni "naprawili" jej głos... podziwiam współautorów za to. Poruszę jeszcze taką rzecz... wiem że fora są dla fanów i antyfanów dlatego mówię od razu - nie jestem jej antyfanką ponieważ nareszcie kiedy oglądam jakiś polski koncert czy festiwal czy jakiś program z jej udziałem to przynajmniej się nie nudzę ale wysłucham ją do końca... bo naprawdę jeżeli chodzi o współczesny poziom polskiej muzyki to właśnie Mandaryna stworzyła tzw. "Show" dzięki któremu Stany Zjednoczone... góruja nad innymi krajami świata. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-28, 00:46 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Irmina napisał(a):
kupiłam ją dlatego że kosztowała ona 9,99zł w Media Mrakt. na serio!

Wierzę - płyta Gosi Andrzejewicz kosztuje 5,99zł :mrgreen: Mandaryna...no cóż...nieciekawe to wszystko xD No...w ogóle śpiewać nie umie - od tego trzeba zacząć. Jak jej z tańcem dobrze szło to niech się tego trzyma ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-28, 00:48 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-07, 00:36
Posty:930
Lokalizacja: nie pamiętam ;)
Nie lubię jej. Nie mogę słuchać jej "piosenek". Są jednak gusta i guściki. Nie mam zamiaru przekonywać jej fanów, że jest beznadziejna. Ma dziewczyna marzenia. Może to i dobrze...

_________________
Save the Planet, Kill Yourself!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-28, 01:01 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
polly_darton napisał(a):
Ma dziewczyna marzenia. Może to i dobrze...


Ale kaleczy nimi słuch innych ;P
A tak swoją drogą to czy to można nazwać śpiewem ? Posłuchajcie TEGO


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-28, 01:04 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-07, 00:36
Posty:930
Lokalizacja: nie pamiętam ;)
Nie można... według mnie... jak dla mnie

asiula_14_15 napisał(a):
Ale kaleczy nimi słuch innych ;P


Do celu po trupach ;-) nie tylko ona tak robi Asiu... ;-P nie żebym coś sugerowała... <-żart

a pamiętacie jak próbowała Begerową nauczyć tańczyć? hahaha w życiu tego nie zapomnę!!!

_________________
Save the Planet, Kill Yourself!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO