dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Od czego jesteś uzależniony-uzależniona?
nikotyna
alkohol
jedzenie
internet
seks
hazard
praca
jestem wolnym człowiekiem
Możesz wybrać tylko jedną opcję

Pokaż wyniki

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-02-10, 23:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-01-27, 17:48
Posty:38
Lokalizacja: toruń
no tak to juz z nami jest ;-) albo totalny leń albo sobie cos postanowimy no i do tego dążymy! no ja dziś dąże do tego żeby przerobić cały materiał na egzamin a jutro powtórki:)

_________________
"marzenia kształtują naszą wyobraźnię"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-22, 14:38 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-02-22, 14:12
Posty:22
Lokalizacja: Varsovia Cantus :)
Jako nowoprzybyły witam serdecznie wszystkich na wstępie :->

Temat wydaje mi się dosyć ciekawy i frapujący dlatego też m.in zdecydowałem się tutaj wstąpić :)
Gdybym miał siebie ocenić tak zupełnie szczerze to mam chyba tylko (a może aż :D) 2 nałogi, choć nie do końca je tak oceniam [dlatego właśnie wybrałem opcję 'jestem wolnym człowiekiem']. Po kolei jednak: Obce jest mi uzależnienie od alkoholu, narkotyków, nikotyny, seksu (hmmm :mrgreen:), czy wreszcie hazardu. Jest jednak coś, o czym, choć nigdy nie pomyślałbym jak o nałogu (nigdy nie słyszałem, by tak to klasyfikowano), jednak po głębszym namyśleniu nie wiem, czy nie ma znamion nałogu ;) Tym czymś są napoje chłodzące, konkretnie jeden z nich o ciemnobrązowym kolorze i nazwie na 'c' ;-). Choć pijam tę tablicę Mendelejewa w butelce :D od dawna to nigdy nie przyłoby mi do głowy traktować tego jak nałóg, aż do czasu. Pomijam już fakt wypijania, w najgorszym momencie, prawie 2 l dziennie :!: (teraz znacznie mniej), ale to jeszcze nic. Już samo to, że starałem się tak zaopatrywać by na noc (na stację benzynową i sklep nocny daleko) nie pozostać bez tej słodzonej wody, jak mówią niektórzy. Kiedyś jednak zdarzyła się taka sytuacja, że źle wyliczyłem i w lodówce brakło. Nie czułem żadnego niepokoju, irytacji (tak, jak to niektórzy miewają z papierosami np.) z powodu braku, ale czułem dziwne uczucie braku i chęci natychmiastowego zaopatrzenia się w śmierć w płynie :) Właśnie wtedy (a było to jakieś 3-4 lata temu), choć taki 'kryzys' miał miejsce raz, czy dwa, zacząłem się zastanawiać, czy to aby nie nosi znamion nałogu. Niby to głupie - uzależnienie od napoju, ale skoro już czułem się nieswojo z braku czegoś to może coś w tym z nałogu jest. A cuż poza tym - sporód pozycji powyżej - mooooże internet, ale podkreślam może. Co tu oszukiwać, przez 8 lat posiadania stałego i nieograniczonego ['stałka'] dostępu do sieci przyzwyczaiłem się do niego, ale czy to od razu nałóg ? Chyba nie, bo choć gdyby go zabrakło odczułbym jakiś brak, byłoby mniej sympatycznie, ale moje życie nic by na tym nie straciło - nie miałbym z tego powodu żadnych dolegliwości, czy to psychicznych, czy fizycznych. Może jeszcze nie jest jednak ze mną tak źle i psycholog/psychiatra, czy terapeuta uzależnień [przynajmniej jeśli chodzi o sieć] nie jest mi potrzebny :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 20:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-03-17, 17:46
Posty:8
Ja mam tylko jeden nałóg INTERNET. Ale zawsze są dobre i złe strony siedzenia na necie. np dobra strona to to że dzisiaj znalazłam fajną stronkę z forum dyskusyjnym(czyli waszą) ;-). No i tak ogólnie to można sobie przez internet popisać ze znajomymi przez gg, albo pooglądać zdjęcia na np.nk. :lol:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 22:19 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ja się nudzę przy komputerze i jak tylko jest okazja gdzieś wyjść ze znajomymi to wychodzę, ale to nie zmienia faktu że kiedyś spędzałem prawie cały czas siedząc przy komputerze i nawet czasem nie chciało mi się jeść kolacji czy wstawać szukać jakiegoś czegoś dobrego. Wcześniej próbowałem schudnąć jakimiś ćwiczeniami, ale nie mogłem się przypilnować, a przez komputer udało się bez żadnego wysiłku :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-21, 18:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-09-21, 18:03
Posty:1
Co tam nałogi kiedy zycie takie krótkie.... :-D

_________________
anulka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO