dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Łakomczuszek?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-02-11, 00:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-02-11, 00:07
Posty:9
No i trzeba zjeść na tyle mało, żeby po tych 3 godzinach być znowu głodnym bo opychać się na siłę nie ma sensu :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łakomczuszek?
PostNapisane: 2013-02-11, 12:01 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Ha ha :D Moja mama tak miała po operacji, że musiała jeść co 2-3 godziny małe porcje, ale ja nie wiem, czy w innym przypadku niż choroba to w ogóle wchodzi w grę - człowiek jest albo cały czas przejedzony, albo głodny ;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łakomczuszek?
PostNapisane: 2013-02-14, 17:35 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
mnie łakomstwo dopada zawsze kiedy idzie o lody! o już totalnie uzależniona byłam od karmelowych Zapp, kojarzycie je? gdyby nie przestali ich robić pewnie bym musiała wziąć odwyk hi hi.. ależ one były pyszne!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łakomczuszek?
PostNapisane: 2013-02-15, 10:37 
A ja myślę, że to wszystko to kwestia indywidualna. Moja mama i siostra jedzą śniadanie o 7 i potem drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację - wszystko w małych ilościach, no i rzeczywiście wyglądają ok. Dla mnie to niewyobrażalne, że jedząc tak często wstają rano i są w stanie znów jeść. Ja i ojciec zawsze jedliśmy "śniadanie" najwcześniej o 14, choć częściej o 17, coś większego, jakiś obiad czy cokolwiek dużego o 21 albo o 24, a czasem potrafiłam gotować o 2 w nocy (serio!) i nie wyglądamy gorzej od nich. Jedzenia rano nigdy sobie nie wyobrażałam, w podstawówce oddawałam śniadanie koleżankom, bo mój żołądek był gotowy na jedzenie dopiero w porze obiadowej.


I tylko dodam - anemię mamy rodzinnie chyba od zawsze, czy te, które jedzą 5 razy dziennie, czy my jedzący 2 razy dziennie, czy my jedzące warzywka, czy rodzice jedzący mięso i nabiał - wszyscy zgodnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Łakomczuszek?
PostNapisane: 2013-10-21, 08:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-10-21, 08:16
Posty:15
To ja tak strasznie jadłem żelki , potrafiłem zjesc wszystkie jakie miałem w 1 dzień :P
naszczescie sie opanowałem:)


_________________
Biura rachunkowe dzierżoniowskie strona www rafin.pl! lub Nasze http Visit!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łakomczuszek?
PostNapisane: 2013-10-26, 00:45 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-10-17, 16:42
Posty:4
Ja jestem nocnym łakomczuchem, odczuwam silne napady głodu nocą , potrafią mnie nawet obudzić. Walczę z tym aby mieścić się w drzwi:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łakomczuszek?
PostNapisane: 2013-11-29, 16:56 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Niestety często tak miewam, że nie chce mi się wychodzić w dni wolne od pracy z domu,wolę odpoczywać,a jedzonko samo przyjeżdża do domu. Oczywsiście biorę pod uwagę przede wszystkiom zdrowy rozsądek. Jestem łakomczuchem, ale w miarę. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łakomczuszek?
PostNapisane: 2014-01-18, 22:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-12-01, 17:05
Posty:51
Ja niestety mam problem bo dużo i często jem a jestem szczupła moi koledzy się strasznie temu dziwią i dziwnie się patrze jak co godzinę jem trzy kanapki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łakomczuszek?
PostNapisane: 2015-03-05, 22:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-03-05, 21:40
Posty:50
Ja to czasem mam ochote zamknac lodowke na klodke bo moja druga polowka spedza tam wiecej czasu jak ze mna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łakomczuszek?
PostNapisane: 2017-11-26, 16:39 
W Warszawie to ja wolę Bar&Restaurację Bubbles


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO