dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Muzyka nałogiem?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-07-11, 13:42 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-05-12, 23:16
Posty:23
Tede jest geniuszem polskiego rapu, prekursorem wszystkich :) Też swojego czasu się go słuchało dużo ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muzyka nałogiem?
PostNapisane: 2014-07-15, 10:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-06-17, 13:12
Posty:8
Jakoś dziwnym trafem nie zalogowalem się powyżej więc żeby nie robić bałaganu prosze o usunięcie MOJEJ (tylko, że jako gość) powyzszej wiadomości.

Muzyka to nałóg. Zdecydowanie. Czasami mam tak, że nie uruchamiam mp3 przez miesiac ale potem jak wroze to jestem oczarowany. To nie wazne czy to reagge, rock, dancehall czy jazz. Ważne jest serce i pasja. I zarówno mozna to zobaczyć w hip hopie jak i w klasyce. Na równi kocham muzykę o.s.t.r.ego jak i muzykę Shuberta. Wspomnieliście wyżej Nirvanę i Anitę Rywalską więc sie troche podłącze. Jakiś czas temu miałem okazję przesłuchać kawałek Black hole Sun- Soundgarden w jej wykonaniu. Muszę przyznać, że jest moc i ogień. Czuć, że kobieta wkłada w to serce i pasję. Pewnie niedługo zapoznam się z całą plytką (nazwaną oryginalnie:P Grunge) i dam znać jeśli chcecie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muzyka nałogiem?
PostNapisane: 2014-07-15, 12:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-15, 12:15
Posty:6
jak była mowa o coverach Nirvany to pierwsze myślę o Wierd Al Yankovich choć i teraz powstaje tego od cholery


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muzyka nałogiem?
PostNapisane: 2014-07-18, 11:11 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Dla mnie nałóg. Nie ma dnia, żebym nie puszczała swoich ulubionych kawałków i po prostu się relaksowała. Nie wyobrażam sobie świata beż muzyki :) ukłony dla artystów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muzyka nałogiem?
PostNapisane: 2014-07-20, 10:48 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
rose_1 napisał(a):
Tede jest geniuszem polskiego rapu, prekursorem wszystkich :) Też swojego czasu się go słuchało dużo ;)


No nie do końca mogę się zgodzić z tym prekursorem. Zapominasz o bardzo mocnych początkach rapu w Polsce, z reprezentacją sprzed Tedego. :) Nie zmienia to jednak faktu, że gościa lubię. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Muzyka nałogiem?
PostNapisane: 2014-10-30, 17:52 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-10-30, 15:24
Posty:3
Lokalizacja: Katowice
Ja chyba jestem uzależniona od muzyki, słucham jej niemal non stop. Jak ktoś kiedyś powiedział "Muzyka to ścieżka dźwiękowa życia".


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO