dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: napoje energetyczne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-08-02, 13:47 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
Bo ja wiem, w każdym niemal monopolowym widzę i tabletki i drinki 2kc:) tam gdzie apteczka na przykład;D obok paracetamolu;d


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: napoje energetyczne
PostNapisane: 2012-08-03, 10:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-08-10, 13:41
Posty:56
A i ja czesto widze 2kc w sklepach, nie mam jakiegos problemu z jego zdobyciem :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: napoje energetyczne
PostNapisane: 2012-08-31, 14:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-08-31, 13:56
Posty:4
Nieciekawy nałóg sobie wybrałeś... jest strasznie nie zdrowy, powoduje spustoszenie w organizmie. Jeśli już musisz się pobudzać to pozostań przy kawie, przynajmniej jest naturalna.

_________________
Moje ulubione kosmetyki to Bioderma.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: napoje energetyczne
PostNapisane: 2013-01-29, 20:10 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-27, 10:15
Posty:39
Ja też przez długi czas piłam tylko energetyki, ale w końcu poszłam po rozum do głowy i teraz jak chcę się lekko pobudzić to piję Mojito Sodę w puszce, taka nowość na rynku, w skłądzie niedoczytałam się chemii więc w końcu piję coś zdrowego... ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: napoje energetyczne
PostNapisane: 2013-01-29, 20:11 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-27, 10:15
Posty:39
Ja też przez długi czas piłam tylko energetyki, ale w końcu poszłam po rozum do głowy i teraz jak chcę się lekko pobudzić to piję Mojito Sodę w puszce, taka nowość na rynku, w skłądzie niedoczytałam się chemii więc w końcu piję coś zdrowego... ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: napoje energetyczne
PostNapisane: 2013-01-31, 11:11 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-26, 12:23
Posty:46
też przepadam za napojami pobudzającymi, to trochę uzależniający nałóg ;] mój kolega miał duże problemy zdrowotne pijąc 3-4 energetyki dziennie, ucząc się na jego błędach staram się już ich nie pić i wybieram smakowe Sody w puszkach, ale niestety nie wszędzie można je dostać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: napoje energetyczne
PostNapisane: 2013-02-09, 04:05 
wow... a ja myślałam, że jednak to się nie zdarza, że to tylko ja sobie wymyśliłam uzależnienie od energetyków
niestety, od 2 lat walczę i nie umiem wygrać - zresztą, w tej chwili stoi 7 puszek w lodówce + obowiązkowo min. 2 mocne kawy 300ml dziennie, bo inaczej może być problem z funkcjonowaniem
nie muszę jeść, nie muszę spać, ale muszę mieć kofeinę
wstyd jak cholera, ale bez tego spałabym pewnie cały tydzień i żadne izotoniki ani zielone herbaty ani żeń-szenie nie działają, a ja mam za krótką dobę, żeby wszystko ogarnąć


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: napoje energetyczne
PostNapisane: 2013-02-11, 00:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-02-11, 00:07
Posty:9
Energetyki uzależniają i to bardzo szybko :) po każdej sesji na studiach kiedy odstawiam je całkiem aż do następnej to przyznam szczerze, że pierwszy tydzień jest ciężki :D kiedy chce mi się pić to nie myślę nawet o wodzie czy innym napoju tylko o energetykach :) ale z czasem to mija, na szczęście :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: napoje energetyczne
PostNapisane: 2013-02-13, 03:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-08, 04:37
Posty:22
Ja piłam przez ładnych parę miesięcy, zanim zauważyłam, że coś jest nie tak. Spałam po 3 godziny na dobę i w zupełności mi to wystarczało, ale organizm zaczął powoli wysiadać. No ale nie ukrywam, po przerwie znowu ładuję energetyki, ale raczej już chyba nie doprowadzę organizmu do takiego stanu, jak kiedyś.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: napoje energetyczne
PostNapisane: 2013-02-26, 15:12 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Nie uzależniłam się bardziej, niż od kawy po której .. chodzę spać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO