dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Palenie zabija?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-01-20, 12:20 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 18:53
Posty:187
caly napisał(a):
A ta różnica, to lepiej się czuła jak paliła, czy lepiej się czuje teraz? ;)

Teraz czuje się zdecydowanie lepiej. Nie wspominając o wyglądzie cery, który bardzo się poprawił. :-)

_________________
sklep godny polecenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Palenie zabija?
PostNapisane: 2012-01-25, 12:31 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-24, 17:43
Posty:6
palenie wypruwało przynajmniej mnie z energii, lubię sobie od czasu do czasu zapalić ale cieszę się że nie palę, liczy się silna wola i nie odkładanie tego na rzucę od poniedziałku tylko od razu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Palenie zabija?
PostNapisane: 2012-01-26, 22:15 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-06, 17:55
Posty:10
Rzuciłam palenie na 6 lat, ale nie wytrzymałam i znowu palę. Najgorszy nałóg na świecie...

_________________
- Czy nie mógłby pan mnie poinformować, którędy powinnam pójść? - mówiła dalej.
- To zależy w dużej mierze od tego, dokąd pragnęłabyś zajść - odparł Kot-Dziwak.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Palenie zabija?
PostNapisane: 2012-02-06, 14:04 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-06, 10:10
Posty:1
Palenie jest jednym z najgorszych nalogow. Ludzie uzaleznieni od palenia czesto maja problemy z jego rzuceniem, sa uzaleznieni bardziej chyba psychicznie niz fizycznie. Co gorsza, palenie moze powodowac roznego rodzaju schorzenia, od tych najmniej groznych jak tylko kaszel, konczac na tych najpowazniejszych jak nowotwory. Na szczescie na rynku pojawila sie rewolucja w onkologii, dzieki ktorej mozna sprawdzic czy jest sie w grupie ryzyka. Warto.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Palenie zabija?
PostNapisane: 2012-04-13, 10:31 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Paliłam nałogowo parę lat, rzuciłam w ciągu jednego dnia,tak postanowiłam.Kiedyś opowiem.Ale samo palenie,jak wcześniej zaznaczyłam jednemu szkodzi,drugiemu chociaż ciągnie jak smok,nic nie jest. Najlepszym przykładem była Pani Szymborska,zawsze twierdziła,że umrze z papierosem z zębach,a paliła jeden za drugim.Dożyła ładnego wieku,co nie znaczy,że nikotyna nie porobiła w Jej organizmie żadnych spustoszeń.Organizm miała dosyć mocny,a i geny widocznie też okey.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Palenie zabija?
PostNapisane: 2012-06-09, 18:53 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-06-09, 18:41
Posty:6
Po rzuceniu palenia faktycznie poczułam się znakomicie - tak jak przedmówcom - wcześniej tylko mi się tak wydawało:D Ale boję się, że za jakiś czas wrócę do nałogu:( nie chcę i mam nadzieję, że moja silna wola mi na to pozwoli, ale wiem, że wiele osób nie dało rady i po paru a nawet parunastu latach zaczęło znów palić:(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Palenie zabija?
PostNapisane: 2014-01-18, 23:00 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-12-01, 17:05
Posty:51
Moim zdaniem palenie bardzo szkodzi uszkadza pęcherzyki płucne papieros jest też odpowiedzialny za smołę w pucach przyczyniają się do tego substancje smoliste a płuca z tego syfu zaczynają się oczyszczać mniej więcej dopiero po 10 latach .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Palenie zabija?
PostNapisane: 2015-03-05, 22:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-03-05, 21:40
Posty:50
Nie ma reguły kto powinien a kto nie powinien zachorowac bo to zalezy od organizmu. nie da sie zaprzeczyc ze powoduja raka płuc a zdrowiu napewno nie pomagaja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Palenie zabija?
PostNapisane: 2017-06-06, 10:52 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
No przecież palenie zabija nasze pęcherzyki płucne. Staram się oduczyć chłopaka palenia ale niestety nie wychodzi mi to


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Palenie zabija?
PostNapisane: 2018-09-19, 15:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-16, 09:21
Posty:20
Tak naprawdę to palenie zawsze zostawia ślady w organizmie. To, że paląc, czujemy się dobrze, to jest tylko złudne odczucie. W rzeczywistości podczas palenia do naszych płuc dostają się substancje smoliste, które powodują ich zaczernienie. Późno sobie to uświadomiłam, ale najważniejsze, że podjęłam próbę rzucenia palenia z preparatem Tabex. Zawiera cytyzynę, która wspomaga wyzbycie się nałogu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO