dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Pomoc w uzależnieniach
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-09, 23:37 
Kasiu nie martw się. To chyba dobrze, że nie ma zbyt wiele osób o takich problemach. Zdaję sobie sprawę, że nie które osoby mogą być tego nieświadome, ale!. Czy nieświadomość w tym wypadku może być groźna? Dla tej osoby lub dla jej otoczenia?. Może opisz jak ten problem wygląda, jakie niesie skutki, zagrożenia. Czy może być przyczyną czegoś itp. Nie wiem jak Ci pomóc w dotarciu do takich ludzi. Fora pewnie są dobrym miejscem do tego. Zwróć jeszcze uwagę na wstydliwość tego tematu. Być może, że to jest przyczyna braku chętnych do pomocy. Na pociechę, choć pewnie marną powiem, że ja piszę! hehe


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pomoc w uzależnieniach
PostNapisane: 2015-04-12, 18:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-03-25, 20:43
Posty:16
wiem, to miłe, ze chociaz Ty piszesz :) dzięki za rady. No jezeli chodzi o to uzależnienie to niesie za soba negatywne skutki jak np. zamkniecie sie w sobie, wstyd i obrzydzenie przed samym sobą, ciągłe napiecie, nie można sie na niczym innym skupić jak tylko na tym żeby sie rozładować. To utrudnia życie..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w uzależnieniach
PostNapisane: 2015-04-15, 22:08 
faktycznie brak samoakceptacji jest dołujący. A jak Ty sobie z tym poradziłaś, miałaś jakieś wsparcie?
Może wypaliłem nie w tą stronę, ale interesuje mnie, co skłoniło Cię do chęci niesienia pomocy innym. I czemu akurat ten problem. Wiem drążę. Lubisz jabłka, czy słonecznik? Oczywiście myślę o taki, świeżym, co brudzi łapki


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pomoc w uzależnieniach
PostNapisane: 2015-04-16, 17:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-03-25, 20:43
Posty:16
No, nie było łatwo sobie poradzić, ale jakoś dałam sobie radę. Ja chcę pomagać innym, bo czuję taka potrzebę. Wiem , że jest to trudne i samym pisaniem ciężko jest pomóc, bo ważna jest chęć danej osoby aby to zwalczyć, ale postaram się pomóc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w uzależnieniach
PostNapisane: 2015-04-21, 23:40 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-11, 23:13
Posty:63
jestem pełen podziwu dla wszystkich ludzi, którzy umieją sami sobie pomóc ze swoimi problemami :) tacy ludzie zasługują na szacunek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w uzależnieniach
PostNapisane: 2015-04-22, 20:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-03-25, 20:43
Posty:16
miło, że tak sądzisz :P ale to jest trudna droga


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w uzależnieniach
PostNapisane: 2015-11-02, 23:54 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-28, 13:06
Posty:61
To na poważnie ?:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w uzależnieniach
PostNapisane: 2019-03-21, 14:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-16, 09:21
Posty:20
To jest problem, jak każde inne uzależnienie i można po prostu go leczyć. Od tego są różne placówki, które znajdziesz na stronie Ranking ośrodków terapii. Właściciele wszystkich poradni uzależnień powinni umieścić swoje dane w tej istotnej bazie. Osoby szukające pomocy miałyby ułatwione znalezienie ich adresu i zgłoszenie się na odpowiednią terapię. Taka baza ratuje nie jednokrotnie życie wielu osobom w nałogu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w uzależnieniach
PostNapisane: 2019-04-28, 17:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-20, 22:10
Posty:20
Bardzo dobrym ośrodkiem leczenia wszelakich uzależnień jest Medox w Nowym Modlinie. Ośrodek ten sprzyja wszelkim odwykom, gdyż usytuowany w bardzo spokojnej okolicy. Lekarzy mają świetnych z wieloletnim doświadczeniem.I stawiają na indywidualny tok leczenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO